X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

Prośba o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Virga Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Mam prośbę o pomoc z interpretacją mojego obecnego cyklu.
    Mierzę temperaturę pierwszy miesiąc. Mój obecny cykl został wywołany luteiną (zeszła miesiączka spóźniała mi się chyba przez stres). Na obecnym wykresie niestety OF nie wyznaczył mi owulacji.
    [Robiłam testy LH ale też pierwszy raz w życiu ;) i tylko raz dziennie, więc w sumie nie wiem czy są miarodajne... ]

    0152f82be69da0cf9df203c586f0df4f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 15:55

    0152f82be69da0cf9df203c586f0df4f.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej masz cykl bezowulacyjny wnioskując po temperaturze .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Virga Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie było żadnego wyraźnego skoku :(
    Tak mi się wydawało, ale świeżak jestem w tych wykresach więc wolałam się poradzić - Dziękuję.

    0152f82be69da0cf9df203c586f0df4f.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 listopada 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma za co :) ja polecam wizyty u gina i powiedzieć, że się staracie .. wtedy zaleci monitoringi i zobaczysz czy wogóle miewasz owulacje bo może czego nie życzę być tak że sie człowiek łudzi jak ja z miesiąca na miesiac a nie miałam wogóle owu .. a tak to kilka wizyt u ginek sprawdzi czy owulki są, prawidłowe endometrium i wszystko :) powodzenia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Virga Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam Gince, powiedziała że mamy sobie na razie przez 6 miesięcy próbować i nie stresować się, jak się nie uda będziemy się testować i leczyć :/
    Nie wiem czy mnie takie podejście satysfakcjonuje ale...

    Uzbroję się w cierpliwość i zobaczymy, niestety ostatnio miałam sporo stresów :( Pewnie stąd te spóźniające się miesiączki no i może ten brak owu teraz :/ Jeszcze jestem dobrej myśli.



    Widzę, że Ci się udało - gratuluję :) Jeszcze raz dzięki i dbaj o siebie i maluszka :D Trzymaj się!

    0152f82be69da0cf9df203c586f0df4f.png
  • Virga Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to już nic nie kumam :/
    Czekam sobie grzecznie na okres...zaczęłam się zastanawiać już czy coś nie halo z tym termometrem bo nie miałam dotąd dwóch takich samych wyników pod rząd a tu dziś trzeci (Termometr wydaje się okej)

    Takie coś jest możliwe ?! Tylko temp wskazuje na owu, nic więcej ?! Wiem, że przerywaną krechą machnęło tą owu, ale 42 dzień cyklu owu ? (Zwykle do tej pory miałam cykle wahające się między 32-36 dni) Jest możliwe, że to plamienie w 20 dc to była @ ?
    Czy ja już mam wszystko porozregulowywane ;( ?

    0152f82be69da0cf9df203c586f0df4f.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może działo się coś w tym cyklu co by go tak maksymalnie wydłużyło ? Wiesz to dzwina sytuacja, żeby ovu była tak późna ale oglądajać wykresy dziewczyn (w galerii wykresów) z długimi cyklami naprawdę czasami owulacja była tak późno, że nikt by nie pomyślał.

    zem3wn15az3szllg.png
  • Virga Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 listopada 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zimno sobie przeanalizowałam no i wyszło mi tylko to, że to prawdopodobnie jest zlepek dwóch cyklów. Zaczął się 17.10 bo został wywołany, bo też mi się spóźniało. Więc prawdopodobnie się poprzesuwało wszystko. W zasadzie stresów miałam więcej w poprzednim cyklu. Nie wiem sama. Trudno, sprawdzę na usg czy nie mam nic niepokojącego i tyle.

    Dziękuję za pomoc i wsparcie :)

    0152f82be69da0cf9df203c586f0df4f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktos moze spojrzec na moj wykres?? Owulacja az tak sie przesunela?? Wczoraj mialam termin@ ale sluz sie zrobil przejzysty rozciagliwy. Czy owulacja mogla sie az tak przesunac? Ze zamiast @ jest owulacja?:/

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 28 listopada 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem przed @ też się pojawia taki dziwny śluz, chyba że tempka Ci pójdzie w górę to wtedy by mogło wskazywać na owu ale na razie tempka niska.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy w zyciu nie mialam takiego sluzu przed okresem:/ nawet w tym cyklu w owulacje ktora niby juz miala byc to takiego sluzu nie mialam;/

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 29 listopada 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to poczekajmy co się będzie działo z temperaturą.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. Jesli temperatury wskazują na brak owulacji to wcale do końca tak nie oznacza że jej nie było i odwrotnie jak temperatury są książkowe to nie oznacza że owulacja była. W iem bo jestem takim przypadkiem. Tak wiec test ciązowy i tak trzeba zrobić. 2. Udaj sie do DOBREGO lekarza miałam podobnie jak ty i wykazało mi ze pęcherzyki nie pękają mimo że temp była. Cykle miałam po 40 dni, także powodzenia

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ