X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prosze dziewczyny zobbaczcie moj wykres i powiedzcie co o nim myslicie
Odpowiedz

Prosze dziewczyny zobbaczcie moj wykres i powiedzcie co o nim myslicie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna jak wypowiedzialy byscie sie co myslicie o moim wykresie czy bedzie cos z tego czy nie . Z 6 na 7 mialam spadek, pozniej temp poszla w gore z 8-9 temp spadla o jedno czyli 36,9 I tak sie utrzymuje do dzis sama niewiem co mam myslec o nim bo duzo patrzylam na wykresy ktore tez wygladaly podobnie a konczyly sie @ . u mnie do @ jeszcze 3 dni ale te dni tak po malu leca az brak slow . W 10 dpo zrobilam test I byl negatywny wiem ze moze byc zawczesnie ale moja nadzieja wygasa :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2013, 14:51

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 21 września 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres wygląda obiecująco , powiedziałabym nawet że jest wzorowy

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze tak bedzie kochana ale tyle wykresow juz patrzylam tez wygladaly obiecujaco

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ