Forum Temperatury, wykresy, płodność Prosze dziewczyny zobbaczcie moj wykres i powiedzcie co o nim myslicie
Odpowiedz

Prosze dziewczyny zobbaczcie moj wykres i powiedzcie co o nim myslicie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2013, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, była bym wdzieczna jak wypowiedzialy byscie sie co myslicie o moim wykresie czy bedzie cos z tego czy nie . Z 6 na 7 mialam spadek, pozniej temp poszla w gore z 8-9 temp spadla o jedno czyli 36,9 I tak sie utrzymuje do dzis sama niewiem co mam myslec o nim bo duzo patrzylam na wykresy ktore tez wygladaly podobnie a konczyly sie @ . u mnie do @ jeszcze 3 dni ale te dni tak po malu leca az brak slow . W 10 dpo zrobilam test I byl negatywny wiem ze moze byc zawczesnie ale moja nadzieja wygasa :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2013, 14:51

• Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 21 września 2013, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres wygląda obiecująco , powiedziałabym nawet że jest wzorowy

Ewelina23 lubi tę wiadomość

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 września 2013, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze tak bedzie kochana ale tyle wykresow juz patrzylam tez wygladaly obiecujaco

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.