Odpowiedz
Forum > Temperatury, wykresy, płodność > Proszę o analizę mojego wykresu. Ovu się pomylił/ dziwna temperatura ?
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kllaudiia
Znajoma
7

Wysłany: 8 stycznia, 10:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć. Zastanawiam się nad moim wykresem i jest dość dziwny... nie wiem czy ovu się pomylił ( według mojej temperatury wyznaczył mi owulacje w 8dc) a test i objawy (ból jajników, podbrzusza oraz ból piersi) 13 dc.
W 13 dc temperatura była minimalnie niższa a w 14 dc podskoczyła czy jest ona prawidłowa czy może istnieć jakieś zaburzenie ?
Mierze temperaturę dopiero 2gi cykl wiec jestem początkująca, śluz oraz szyjkę dopiero zaczęłam w tym miesiącu, dopiero się uczę. Staramy się o dziecko 3ci cykl. Wiem ze to początek chociaż mam nadzieje, ze długo na maleństwo nie będziemy musieli czekać.
Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Wykres : f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 stycznia, 10:14

f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png
Dostinex od listopada 18’ : 1/4 tab raz dziennie
Duphoston od października 18’ : od 17dc
Starania o dzidziusia od listopada 18’

Kokosowa Babka
Nowa
1

Wysłany: 8 stycznia, 13:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć widze że owulacje masz niepotwierdzona moze sie to jeszcze zmienic ja jak wprowadzalam dane to poczatkowo mialam 14dc potem zmienilo sie na 16dc , i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi bo dzisiaj zmienila mi sie na 19dc mimo ze miałam niby potwierdzona (ciągła linia) cos szaleje nam to ovu... chętnie podłacze sie do Tego wątku bo sama sie zastanawiam i nie wiem co myśleć. Z Ovu korzystam od tego Cyklu ale moze sie ktoś wypowie kto korzysta dłuzej

Kllaudiia
Znajoma
7

Wysłany: 9 stycznia, 08:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
P
Kokosowa Babka napisała:
Cześć widze że owulacje masz niepotwierdzona moze sie to jeszcze zmienic ja jak wprowadzalam dane to poczatkowo mialam 14dc potem zmienilo sie na 16dc , i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi bo dzisiaj zmienila mi sie na 19dc mimo ze miałam niby potwierdzona (ciągła linia) cos szaleje nam to ovu... chętnie podłacze sie do Tego wątku bo sama sie zastanawiam i nie wiem co myśleć. Z Ovu korzystam od tego Cyklu ale moze sie ktoś wypowie kto korzysta dłuzej

W poprzednim cyklu ovu wyznaczył mi owulacje w 27 dc a testy i bóle wyznaczyły 17 dc ..wiec głupieje już.
Mam nadzieje, ze ovu się myli.. bo trochę się boje ze z moim organizmem jest coś nie tak.

[konto usunięte]

Wysłany: 9 stycznia, 14:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
ovu to tylko maszyna... ufajcie organizmowi

Lucy2323
Autorytet
300

Wysłany: 9 stycznia, 14:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja mierze codziennie temp i wykres na mojej aplikacji w tel zawsze pokrywa się z moimi odczuciami owulacji.

2014 - cudowny skarb-synek
2017 - Aniołek *
01.2018 - pierwsza iui :(
02.2018 - druga iui :(
03.2018 - trzecia IUI :(
06.2018 - 6 tc, poronienie samoistne
10.2018 - 6tc, poronienie samoistne, AMH 4,3
11.2018 - laparo + elektrokauteryzacja

Kllaudiia
Znajoma
7

Wysłany: 11 stycznia, 10:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
No i ovu zmienił mi owu na dzień kiedy testy i organizm dał znać ze jest owulacja ;)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)