Dzień Matki w OvuFriend!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Temperatury, wykresy, płodność Proszę o analizę mojego wykresu. Ovu się pomylił/ dziwna temperatura ?
Odpowiedz

Proszę o analizę mojego wykresu. Ovu się pomylił/ dziwna temperatura ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kllaudiia Znajoma

Wysłany: 8 stycznia, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Zastanawiam się nad moim wykresem i jest dość dziwny... nie wiem czy ovu się pomylił ( według mojej temperatury wyznaczył mi owulacje w 8dc) a test i objawy (ból jajników, podbrzusza oraz ból piersi) 13 dc.
    W 13 dc temperatura była minimalnie niższa a w 14 dc podskoczyła czy jest ona prawidłowa czy może istnieć jakieś zaburzenie ?
    Mierze temperaturę dopiero 2gi cykl wiec jestem początkująca, śluz oraz szyjkę dopiero zaczęłam w tym miesiącu, dopiero się uczę. Staramy się o dziecko 3ci cykl. Wiem ze to początek chociaż mam nadzieje, ze długo na maleństwo nie będziemy musieli czekać.
    Z góry dziekuje za odpowiedz :)

Wykres : f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 stycznia, 10:14

f6509551c3bd4aee1c4a69ac359655c4.png
    Dostinex od listopada 18’ : 1/4 tab raz dziennie
    Duphoston od października 18’ : od 17dc
    Starania o dzidziusia od listopada 18’
  • Kokosowa Babka Debiutantka

Wysłany: 8 stycznia, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć widze że owulacje masz niepotwierdzona moze sie to jeszcze zmienic ja jak wprowadzalam dane to poczatkowo mialam 14dc potem zmienilo sie na 16dc , i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi bo dzisiaj zmienila mi sie na 19dc mimo ze miałam niby potwierdzona (ciągła linia) cos szaleje nam to ovu... chętnie podłacze sie do Tego wątku bo sama sie zastanawiam i nie wiem co myśleć. Z Ovu korzystam od tego Cyklu ale moze sie ktoś wypowie kto korzysta dłuzej

• Kllaudiia Znajoma

Wysłany: 9 stycznia, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    P
    Kokosowa Babka napisała:
    Cześć widze że owulacje masz niepotwierdzona moze sie to jeszcze zmienic ja jak wprowadzalam dane to poczatkowo mialam 14dc potem zmienilo sie na 16dc , i szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi bo dzisiaj zmienila mi sie na 19dc mimo ze miałam niby potwierdzona (ciągła linia) cos szaleje nam to ovu... chętnie podłacze sie do Tego wątku bo sama sie zastanawiam i nie wiem co myśleć. Z Ovu korzystam od tego Cyklu ale moze sie ktoś wypowie kto korzysta dłuzej

W poprzednim cyklu ovu wyznaczył mi owulacje w 27 dc a testy i bóle wyznaczyły 17 dc ..wiec głupieje już.
    Mam nadzieje, ze ovu się myli.. bo trochę się boje ze z moim organizmem jest coś nie tak.

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 stycznia, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ovu to tylko maszyna... ufajcie organizmowi

• Lucy2323 Autorytet

Wysłany: 9 stycznia, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze codziennie temp i wykres na mojej aplikacji w tel zawsze pokrywa się z moimi odczuciami owulacji.

2014 - cudowny skarb-synek
    2017 - Aniołek *
    01.2018 - pierwsza iui :(
    02.2018 - druga iui :(
    03.2018 - trzecia IUI :(
    06.2018 - 6 tc, poronienie samoistne
    10.2018 - 6tc, poronienie samoistne, AMH 4,3
    11.2018 - laparo + elektrokauteryzacja
  • Kllaudiia Znajoma

Wysłany: 11 stycznia, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ovu zmienił mi owu na dzień kiedy testy i organizm dał znać ze jest owulacja ;)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)