X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o interpetacje cyklu
Odpowiedz

prosze o interpetacje cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 19 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o interpretacje wiem ze jest niekompletny ale jestem ciekawa co myslicie karmie jeszcze piersia i okresu jeszcze nie dostalam, nie ukrywam ze staramy sie z mezem o drugie i jak myslicie czy te temp to dobrze wychodzą na okres czy ciaze cokolwiek przyjme na klate:-}

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 19 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    39a8146de926ac018d727f165dbb110c.png

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ