Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o interpetacje cyklu
Odpowiedz

prosze o interpetacje cyklu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Karolina30 Koleżanka
  Postów: 126 17

  Wysłany: 19 września 2016, 12:34

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  prosze o interpretacje wiem ze jest niekompletny ale jestem ciekawa co myslicie karmie jeszcze piersia i okresu jeszcze nie dostalam, nie ukrywam ze staramy sie z mezem o drugie i jak myslicie czy te temp to dobrze wychodzą na okres czy ciaze cokolwiek przyjme na klate:-}

  74di4z17q2rryrdy.png
 • Karolina30 Koleżanka
  Postów: 126 17

  Wysłany: 19 września 2016, 12:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś


  39a8146de926ac018d727f165dbb110c.png

  74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ