X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o interpretacje- chodzi o owulacje
Odpowiedz

Proszę o interpretacje- chodzi o owulacje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    da2310fd40a128a19982780959405f6f.png

    74di4z17q2rryrdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 12 dzien OF wyznaczy Ci owulacje. Ale ddopiero bedzie to za dwa dni bo musza byc trzy wyzsze a na razie jest jedna;) wszystko ok;)

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina30 - póki co u Ciebie skoku temperatury nie było. O skoku można mówić wtedy, gdy trzy temp. pod rząd są o 0,5 wyższe od 6-ciu poprzednich niskich. Owulacja natomiast wystąpić może nie tylko w dniu skoku albo dniu poprzedzającym skok, ale też ok. 3 dni przed lub po nim. Owulacji nie da się precyzyjnie co do dnia wyznaczyć na podstawie temperatury, można tylko domniemywać.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę tak jak Iwcia. Czekaj cierpliwie, ovu niedlugo ci zaznaczy

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i mi "rzucicie okiem" na moj wykres? :) Sprawa jest taka: OF wyznaczył mi niepewna owulacje na 16dc, ALE to dziwne bo był skok i teraz mam druga faze wyzszych temperatur i owulacja powinna wypadac około 19dc, czyli w okolicach dnia szczytu (bo zazwyczaj tak mam) No i troche to dziwne ze program nadal nie jest przekonany zeby mi zaznaczyc linia ciagła ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia jesli odchaczysz bol jajnika w 17dc to bedzie juz potwierdzona owulacja. Tak mi sie wydaje. Bo program bierze to pod uwage i dlatego mu zaklucila ta informacja szyki;) sprobuj i zobaczysz. I dobrze wykres wyglada;)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia to nic nie da. Program nie bierze w ogole pod uwage to co zaznaczamy ( no chyba ze przy prognozowaniu szans na ciaże po owulacji, a nie przed)
    A tak jak mowisz ze zakłociła mu informcja szyjki to nieprawda bo własnie szyjka jest tak jak byc powinna w tych dniach ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalas odchaczyc. Jak ja zaznaczalam bol to tez zmienil na przerywana. Na pewno bierze to pod uwage. Sprawdzilam. Ja nie pisalam ze szyjka zaklucila:/ tylko ze zanaczony bol jajnika pomieszal SZYKI.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Iwcia to nic nie da. Program nie bierze w ogole pod uwage to co zaznaczamy ( no chyba ze przy prognozowaniu szans na ciaże po owulacji, a nie przed)
    A tak jak mowisz ze zakłociła mu informcja szyjki to nieprawda bo własnie szyjka jest tak jak byc powinna w tych dniach ;)
    A ja myslę, że problem leży w zaznaczonym śluzie. A to już program bierze pod uwagę. Po owulacji nie ma śluzu płodnego.
    Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona M faktycznie nie spojrzalam na sluz tylko na zaznaczone bole. To faktycznie przez sluz jest przerywana linia owulacji.

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probowałam odhaczyc i nic sie nie zmienia. Iwcia i Mona a co z tym sluzem jest nie tak? ZAWSZE mam w tych dniach śluz płodny oraz wysoko szyjke ( i miekka ) Wiem oczywiscie, ze sluz plodny nie wystepuje po owulacji, juz blisko rok sie obserwuje wiec wiem co nie co. Wszystko wg mnie sie zgadza i nawet temp tez, ale nie wiem dlaczego jest na 16dc zaznaczony przerywany a 19dc ciagła ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nie ma skoku jeszcze dzisiaj lekko spadła temperatura:-( wczoraj 36.43 a dzisiaj 36.41 troche dziwne bo myslalam ze bedzie skok dzisiaj powyżej 36.43

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ