X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów proszę o interpretację wykresu
Odpowiedz

proszę o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 listopada 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację, te plamienia w 15 i 16 dniu cyklu to nie byla mała kropeczka ale bylo tego wiecej i dalej cos tam wychodzi gestego. pytanie czy to okres ale jakto mozliwe jak testy owulacyjne pozytywne?

    26f99ea1b886d77fd21e61d140e5f544.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 18:12

    74di4z17q2rryrdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina30 wrote:
    Proszę o interpretację, te plamienia w 15 i 16 dniu cyklu to nie byla mała kropeczka ale bylo tego wiecej i dalej cos tam wychodzi gestego. pytanie czy to okres ale jakto mozliwe jak testy owulacyjne pozytywne?

    26f99ea1b886d77fd21e61d140e5f544.png
    a dlaczego masz zaznaczona ze bierzesz luteine 1 dnia cyklu i dzis?

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 3 listopada 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to byla dawka z poprzedniego cyklu( wzięłam ok 5 dni) mialam brac az przyjdzie okres -rozkrecilo sie wiec odstawilam luteine, a dzisiaj wzielam bo za połową cyklu jest mam brac 10 dni kolo 15 dc

    74di4z17q2rryrdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie te plamienia moga byc od luteiny. Tak samo na wykresie niby testy owu pokazuja owulacje, masz sluz, ale nie widac skoku chociaz mozna domniemywac ze byla dzien temu (ale tak na 50%) natomiast luteine sie powinno brac po owulacji 3 dnia wyzszych temperatur. Dla mnie ten wykres poki co wyglada na bezowulacyjny, ale stawiam wlasnie 50% ze ta owu mogla byc dzien temu, trzeba poczekac i zobaczyc czy nadal sluz bedzie i co z temperatura.

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienia nie moga byc od luteiny bo zaczelam brac wczoraj dopiero,a plamienia byly juz w 1 listopada wieczorem, bylam u gina i zrobil mi usg i powiedzial ze pecherzyka nie ma, ze wytwarzaja sie nowe pecherzyki w jajnikach na kolejny cykl co jest dobre i stwierdzil ze owulacja byla i ze sa to plamienia okołoowulacyjne co sie zdarza

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ