X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o kilka słów na temat mojego wykresu.
Odpowiedz

Proszę o kilka słów na temat mojego wykresu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Właśnie zaczęłam przygodę z Ovufriend i z pomiarem temepratury. Proszę o interpretację wykresu. Dziękuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 16:44

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 11 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz do wykresu dorzucić parę informacji o sobie?
    Jakiej długości masz cykle?
    Który cykl starań?
    Czy brałaś w niedalekiej przeszłości tabletki hormonalne?

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni okres miałam 4.01.14 cykle są zazwyczaj 40 dniowe, ale w zeszłym roku były 31 dniowe. Staramy się od stycznia i do tej pory nie miałam okresu. Już całkowicie się chyba wszystko pomieszało. Dodam też, że rok temu poroniłam w 8 tygodniu, tabletek żadnych nigdy nie brałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 19:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę jeszcze powiedzieć czy wykres temperatury chociaż minimalnie wskazuje na możliwość ciąży...?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres ciążowy to nie jest :( a robiłaś jakieś badania? np progesteron? wykres nie wygląda dobrze.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie wygląda dobrze?

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma prawidłowego skoku temp. a na wyższym poziomie temp była tylko kilka dni pewnie @ Ci sie zbliża. tak?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie czuje się jakby miała na dniach być, ale jak wcześniej pisałam już wszystko mi się popsuło, bo od stycznia nie miałam okresu i liczyłam z początku, że może w końcu się udało...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To warto zbadać hormony.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy po ewentualnym zbadaniu i regulacji hormonów jest możliwość zajścia w ciążę i donoszenia jej? Bo już naprawdę tracę nadzieje na posiadanie dziecka.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj w tej kwestii to ja jestem złym doradcom bo sama nie wierzę w swoją ciążę :D Ponoć jak znajdzie sie przyczynę/przyczyny i wyeliminuje to jest szansa i to duża :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem przyczyną był podwyższony cukier (115 przy normie 100). Pytałam lekarki o hormony to powiedziała, że to nie to. Porady chyba lekarza zmienić. Dziękuję za pomoc i wyczerpujace odpowiedzi o życzę Ci z całego serca zdrowia i wiary i żeby udało Ci się to o czym marzysz. Pozdrawiam.

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 12 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu chyba nawet owulacji nie było...warto iść do dobrego lekarza, wyprowadzi cie z problemów, zajdziesz i donosisz ciążę.

    FITop1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomusia wrote:
    Pytałam lekarki o hormony to powiedziała, że to nie to. Porady chyba lekarza zmienić.
    No warto zmienić bo jeżeli stwierdza bez badań że to nie przez hormony to szkoda tracić czasu i kasy u takiego "lekarza".
    Powodzenia :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo , piszetu bo ciekawa jestem co wy myslicie o takim moim długim i wykresie .3384d2a84c213353558bd3fcffa8b8fe.png

    Violączela
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violączela na tę chwilę owulacji nie było. Najprawdopodobniej organizm podejmuje próbę (płodny śluz), najbliższe dni powinny dać odpowiedź czy skutecznie.
    Stawiam, że jesteś w trakcie dni płodnych.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 13 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki asta , tak mi sie tez wydaje bo mialam juz sluz taki rozciagliwy jeden dzien a na drugi juz wodnisty , a skoku tempki nie mialam wiec czekam:)i serduszkuje co 2gi dzien

    Violączela
  • Kurczak Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 13 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ;) !
    Możecie spojżeć też na mój wykresik ?
    Tempka ładnie poszła w góre ale niepokoją mnie bóle jak przed okresem...
    Mierze ją też w ciągu dnia bo nie moge sie powstrzymać i dochodzi nawet do 37,2, no a rano ta tak jak widać na wykresi. Testuje w sobote.

    Edka :)
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 13 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczak pierwsze co rzuca mi się w oczy to źle wyznaczona linia graniczna, zbyt wcześnie moim zdaniem ovu nalicza Ci fazę lutealną. Jako pierwszy dzień wskazałabym raczej 22dc.
    Co do bólu to nie skupiałabym się na nim i nie analizowała. W mojej pierwszej ciąży (ok z góry zaznaczam, że skończyła się, jak się skończyła - poronienie, ale akurat z tym bólem to nie miało nic wspólnego) też na początku odczuwałam ból jak na okres i wcale nie przyszło mi do głowy, że tych kilka dni opóźnienia to przez ciążę. Od siostry dowiedziałam się, że u niej w dwóch ciążach było to samo - zawsze zaczynało się od bólu miesiączkowego, więc łatwo o pomyłkę.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ