X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Isaura Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam to mój cykl https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html - czy ten program nigdy sie nie myli i przegapiłam owulację??

    nadzieja umiera ostatnia
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura program nie wyznacza dnia owulacji bo nie da sie tego zrobić bez monitoringu. Tu program wyznacza pionową kreskę, która odziela pierwszą fazę cylku od drugiej-lutealnej. Pamiętaj ,że owulacja może wystąpić 3 dni przed skokiem tempki jak i do 3 dni po skoku. od 4 dnia wyższych temperatur są już dni niepłodne. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy pionowa kreska u Ciebie powinna byc wyznaczona wczoraj 1.04 czyli jest jeszcze szansa i trzeba serduchować .Myślę ,że jeżeli jutro tempka utrzyma się na wysokim poziomie to program pewnie tez Ci tak wyznaczy, pozdrawiam

    Isaura lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura wrote:
    witam to mój cykl https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html - czy ten program nigdy sie nie myli i przegapiłam owulację??
    Kiedy miałaś dzień szczytu śluzu? bo bez tego objawu nie da sie interpretować wykresu. Możliwe że u Ciebie wystąpiła wczesny skok (beż szczytu sluzu dokładnie nie można tego stwierdzić) i wtedy pierwszy dzień FL nie będzie 1 kwietnia jak poprzedniczka to sugeruje. Samym podwyższeniem temp. nie można sie sugerować przy wyznaczaniu początku fl bo można się bardzo pomylić nawet o 2-3 dni a w fl 2-3 dni to bardzo dużo :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Isaura Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za odp.

    Ze śluzem mam problem... bo jakby go nie było dlatego brałam wiesiołek ale chyba 1 tabletka dziennie to za mało. Jednak kiedy badam szyjkę jest wilgotna ;/
    Czasem raz w ciągu dnia mam jeden wielki "glut" i to wszytko.
    Generalnie mam problem ze współżycie bo jest za sucho... więc zawsze przed muszę się smarować.

    nadzieja umiera ostatnia
  • Isaura Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda :) miałaś rację :)))) teraz już grzecznie czekam oby się udało...

    Młoda lubi tę wiadomość

    nadzieja umiera ostatnia
  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sądzicie, co oznacza u mnie ten lekki wzrost temperatury? Dupka odstawiam 7 dni temu, okresu nie ma, test ciążowy ujemny.

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura powodzenia :)

    Isaura lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malu, cykl wygląda na razie na bezowulacyjny.
    Ale:
    Czy masz może termometr z dwoma miejscami po przecinku? Było by łatwiej zauważyć różnice w temperaturach
    Po drugie - polecam Ci kilka info na temat duphastonu jakie zamieściła macadamia w swoim pamiętniku:

    https://ovufriend.pl/pamietnik/czekajac-na-cud,882.html

    Zobacz jaką miałaś dawkę i czy to mogło wpłynąć na owulację

    Może dopiero teraz masz skok?

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunhilda, mam termometr tylko z jednym miejscem po przecinku.
    Dziękuję za link. Ja dostałam duphaston w dawce 30 mg, aby pękła torbiel.

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może zaopatrz się w inny - albo w specjalny, owulacyjny dostępny na stronach INER-u albo polecany przez doświadczone npr-ówki Microlife
    Czasem to drugie miejsce po przecinku już coś znaczy.

    hm, a czy lekarz nie założył, że masz cykle 28 dniowe? Bo jednak dupka bierze się w fazie lutealnej... Inaczej może zaburzyć cykl Pogadaj o tym z ginem, jak się do niego wybierzesz

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz wie, że mam długie cykle. Zgłosiłam się do niego z bólem jajnika i brakiem owulacji. Miałam wykrytą torbiel (brak pęknięcia pęcherzyka) i dlatego dostałam lek, aby spowodować pęknięcie i miałam czekać na okres. Ale teraz się zastanawiam, bo na okres to tempka spada, a u mnie trochę urosła, co powoduje nadzieję, że ten cykl może nie pójdzie na straty.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura wrote:
    Dziękuje dziewczyny za odp.

    Ze śluzem mam problem... bo jakby go nie było dlatego brałam wiesiołek ale chyba 1 tabletka dziennie to za mało. Jednak kiedy badam szyjkę jest wilgotna ;/
    Czasem raz w ciągu dnia mam jeden wielki "glut" i to wszytko.
    Generalnie mam problem ze współżycie bo jest za sucho... więc zawsze przed muszę się smarować.
    A badałaś estrogeny, bo one są odpowiedzialne za prawidłowy śluz. Jeżeli jest problem z estrogenami to wiesiołek nie pomoże. Spróbuj jeszcze kwasy Omega3 oraz wit. A+E mnie np. to bardziej pomogło na śluz niż wiesiołek.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malu cóż, nie mogę nic więcej powiedzieć, nie jestem specjalistą ;)
    Obserwuj sie spokojnie dalej, grunt, żeby terapia podziałała na te torbiele.

    Powodzenia!!!

  • malu Przyjaciółka
    Postów: 98 21

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres przyszedł po 9 dniach po odstawieniu Duphastonu.
    Zamówiłam nowy termometr Microlife. Oby kolejny cykl zakończył się na zielono...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2014, 19:48

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ