X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prosze o pomoc-faza lutealna
Odpowiedz

prosze o pomoc-faza lutealna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie. Od 3 cykli mierze temperature i robie testy owulacyjne. Według wyliczen ovu w kazdym z tych cykli moja faza lutealna była różnej długości. W 1 cyklu 12 dni, w drugim 11 a w trzecim 10. Mówi się ze faza ta jest stała u mnie jednak nie do konca. Zastanawiam sie dlaczego. Dodam tez ze moje cykle wahaja sie pomiedzy 28-30 (czasem bywaja tez 32-36dniowe). Czytałam o fazie lutealnej, że wynosi ona zwykle 14 dni, a jesli nawet liczba dni jest inna niz 14, to i tak powinna byc powatrzalna w cyklach. Prosze napiszcie jak to jest u Was

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też druga faza wcale nie zawsze trwała tyle samo :) przyjmuje się, że powinna trwać 10-14 dni, chociaż na moje oko 10 to trochę mało :) zbadaj sobie progrsteron :)

    nitta32 lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje serdecznie za rade. Szczerze mówiąc nie wiem o co chodzi z progesteronem. Poczytam. Gratuluję ciąży i życzę spokojnego oczekiwania na maluszka

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzi na to, że masz problem z progesteronem. Fl powinna trać min 12 dni, jeśli jest mniej powinno po owu właczyć luteinę/duphaston min do 10 dnia po owulacji.

    nitta32 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ