X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Proszę o pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .

    Moje cykle są strasznie nie regularne . 5 miesiąc staramy się o maleństwo i nic . Robiłam badania na hormony (wyszlo ok TSH-troche podwyższone ale w normie. LH i FSH super), gdyż genetycznie mogę mieć problemy z zajściem w ciąże . Bardzo się zdziwiłam że owu wyznaczył owulkę po kilku dniach od okresu . moim zdaniem albo jest bład albo ona jest wczesna . Czy widzicie w wykresie jakieś nie prawidłowości ? proszę o pomoc , strasznie się martwie . Slub był pół roku temu i cała rodzina wygląda maleństwa u Nas a ciągle cisza :(

    a92c2cb34654aeb5c65ac34c86308686.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 12:12

    żoneczka
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoneczka po pierwsze to nie mierzy sie tak poźno temperatury i dlatego wykres jest jaki jest. Mierz tempkę zawsze o tej samej godzinie, najlepiej między 5 ,a 8 ale pamiętaj mniej więcej o tej samej godzinie, +/- 30 minut
    i zanim wstaniesz z łóżka i wykonasz jakąkolwiek czynność, najlepiej miej termometr obok łóżka.
    Z drugiej strony szyjka i śluz sugeruje ,że owulacja mogła wsytąpic tak wcześnie ale radzę Ci zacząć mierzyc tempki tak jak Ci pisałam ,a te dotychczasowe faktycznie zignorować

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calkowicie zgadzam sie z Mloda, nic dodac nic ujac :)

    Młoda lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za info . myslalam ze temp po przebudzeniu się mierzy według swojego stylu życia . Czyli ze n pracuję do 23 i jak spię do 9:00 to że wtedy po przebudzeniu się mierzy :)

    weronika86, Młoda lubią tę wiadomość

    żoneczka
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoneczka wrote:
    dzięki za info . myslalam ze temp po przebudzeniu się mierzy według swojego stylu życia . Czyli ze n pracuję do 23 i jak spię do 9:00 to że wtedy po przebudzeniu się mierzy :)
    w sumie moze tak byc, ale po sobie samej wiem, ze mierzac temperature po 8.30am nawet jak pojde spac o 1 w nocy i bede spac bez przebudzen - tempka i tak bedzie za wysoka...moze masz mozliwosc nastawic budzic na 6am, zmierzyc tempke i spac 3 godzinki dalej?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze idę spac około 1, jestem aktywna 18 godzin, najpierw praca ,później lecę na studia ,wieczorem dom, robienie zaleglej roboty :/ i jeszcze trzeba się zaopiekowac M ! Mimo to mierze tempkę o 6.30 i wykres mam luks czytelny ,nie wiem może Ty Zoneczka faktycznie robisz dobrze mierząc o 9...ale radzę spróbować np w przyszłym cyklu tak jak mowimy i sama zobaczysz, może będzie różnica :)

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno będzie bo to temp mierzona o różnych porach. Wiem po swoich obserwacjach że mi skacze w ciągu dnia, oczywiście po przebudzeniu o cały jeden stopień.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez strasznie skacze w ciagu dnia...od np 36.3 z rana az do 37.8 wieczorami...takze roznica ogromna!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zoneczka Znajoma
    Postów: 24 4

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ' od nastepnego cyklu bede mierzyc o 5 :)

    żoneczka
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć
    mam problem z moimi temperaturami bo jak juz myslałam ze fajnie dobre mam temperatury to w dniu skoku miałam też chwile gorączke w dniu 37.11 ale potem wziełam gripeks do picia i temoeratura unormowała sie ale juz od tego dnia czyli 27go miałam przez pare dni jeszcze bol gardła a do dnia dzisiejszego mam katar i sie zastanawiam do dlaczego po skoku temperatusy utrzymywała sie przez 3 dni wysoka temp, a potem spadała dziwnie czy to przez katar i ze kładłam sie spac około 24tej moze nie powinnam mierzyc temp.???

    6a0b818210a0aeeeb2536f87c37d6840.png

    Violączela
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może mi ktora pomóc :( ???

    Violączela
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A badałaś progesteron? Bo to on jest odpowiedzialny za wyższą tempkę w drugiej fazie i jeśli tempka leci w dół, spada poziom progesteronu

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violączela wrote:
    może mi ktora pomóc :( ???
    Moim zdaniem nie powinnaś się tak stresować tymi tempkami, jesteś przeziębiona więc tempki będą dziwne. Jeśli w tym cyklu się nie uda, czego Ci nie życzę, następny wykresik już będzie ładniejszy i bardziej czytelny. Niestety przeziębienie i tempka wariuje. Powodzonka :)

    violączela lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • violączela Koleżanka
    Postów: 71 7

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    A badałaś progesteron? Bo to on jest odpowiedzialny za wyższą tempkę w drugiej fazie i jeśli tempka leci w dół, spada poziom progesteronu

    nie nie badałam, obecnie nie mam jak bo jestem w uk ale za pare dni lece do pl i ide tez do ginekologa i zobaczymy co mi powie .
    ale mam nadzieje ze to tylko spowodowane przeziebieniem tak jak napisała Iza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2014, 00:24

    Violączela
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola pewnie, że Iza ma rację :) Przeziębienie mówi samo za siebie, że tempka wariuje :)

    violączela lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ