X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

proszę o radę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczął mi się 5 dni temu drugi obserwowany cykl. W tamtym temp mi zaczęła wzrastać od 15 dnia. 14 dnia miałam jeszcze 36,15, zaś 15 już 36,37 a 16 36,46. Kolejne dni latały między 36,71-37,00. 27 dnia spadło do 36,41. Dzień później dostałam okres, ale mniej obfity niż zazwyczaj. Trwał 4 dni, a nie 6, jak zawsze. 3 dnia miałam 36,34, a 4 36,43. O co może chodzić? Dodam, że współżycie nastąpiło wieczorem 20 dnia. Niby żadnych objawów ciążowych nie mam, tylko ta tempka nadal ponad linią podstawową. O co może chodzić? To podczas okresu normalne, przed owu spada jeszcze niżej?

  • aneczka8828 Znajoma
    Postów: 19 6

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że to normalne. Mi przez cały okres utrzymywała się temperatura z drugiej fazy cyklu, spadła dopiero później. Radziłam się wtedy tu, na forum i dziewczyny uspakajały, że temperatura nie musi spaść koniecznie przed okresem, może w trakcie albo nawet po :)

    444df14fd39e04a6adff15db079bfdd7.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli temp. spadła z ok 37 st na ok 36,4 to moim zdaniem to już jest spadek. Kolejny cykl nie musi mieć temp. takich samych w pierwszej fazie jak poprzedni.
    Po za tym temp w czasie @ może być trochę wyższa wyższa niż po @.
    Jeżeli zaczął się nowy cykl to trzeba czekać na śluz i nową linię podst. wyznaczyć.
    Lepiej by było cokolwiek stwierdzić widząc ten cykl.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ