Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów przesuniecie owulacji przez ovu
Odpowiedz

przesuniecie owulacji przez ovu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa i zastanawiam się czemu ovu przesunal moja ovulacje. Ponoc tak ktora zaznaczyl ovu jako pierwszą byla prawdziwa, a ta druga juz nie. Przepraszam ale piszę na telefonie.

32 lat - starania o pierwsze dziecko <3
    Starania od 11.2016
    Leczenie w Invimed 10.2018
    Ja - AMH -6.06 po roku AMH 3.9
    HSG - drożne dwa jajowody.
    On:
    morfologia 1-2%
    SCD - 33%
    HBA -66%

2 x IUI - nie udane
    hbIMSI -udane - bliźniaczki <3 <3
  • irma37 Koleżanka

Wysłany: 29 grudnia 2016, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu na podstawie wcześniejszych cykli wyznacza owulację. W bieżącym cyklu zaznacza ten dzień na podstawie temperatury, obserwacji śluzu, badania szyjki macicy. Mnie aplikacja dobrze wyznacza owulację, zwykle jest to 14, 15 lub 16 dzień cyklu ;)

Irmina
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy możliwe jest ze OF błędnie wyznaczył termin owulacji i była ona dopiero 22 lub 23 grudnia? A patrząc na te moje temperatury ja niczego nie jestem pewna... :(

laUgp2.png
    listopad 2020 zmiana kliniki, druga procedura?
    CRIO 2 blastek -29.10.2080 :( :(
    po 45 cs - 8 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • m_d_f Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę, żeby owu była tak późno, ale możliwe, że była później niż to OF wyznaczył. Ja bym wyznaczyła w 15 dc. A temperatury masz bardzo w porządku :)

Bocianiątko lubi tę wiadomość

Starania o drugie dziecko

HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Nie sądzę, żeby owu była tak późno, ale możliwe, że była później niż to OF wyznaczył. Ja bym wyznaczyła w 15 dc. A temperatury masz bardzo w porządku :)

Dzięki :) no właśnie ja też tak myślę, że była w 15dc a nie w 13dc... ;) zwykle miałam ok 13 dc ale tuż przed byłam chora więc owu mogła się przesunąć :)

laUgp2.png
    listopad 2020 zmiana kliniki, druga procedura?
    CRIO 2 blastek -29.10.2080 :( :(
    po 45 cs - 8 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego