X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Przeziebienie a temperatura podczas cyklu
Odpowiedz

Przeziebienie a temperatura podczas cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ostatnio sie troche pochorowałam, boli mnie gardło, mam katar i lekki kaszel, goraczki raczej nie mam. No może malutka.
    Cały czas mierze temperature i ja ignoruje, bo domyslam sie taka infekcja moze sporo namieszac i zaburzyc wykres, bo temperatura ciała jest "sfałszowana" przez przebienie i to akurat przed owulacja i teraz nie mam pojecia kiedy była i do kiedy mam dawac opcje " ignoruj temperature" Nie wiecie jak bardzo takie przeziebienie moze podwyzszyc temp? czy to nie ma wiele do rzeczy?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do owulacji to nie sugeruj się temperaturą, bardziej śluzem i szyjką. Podczas choroby temperatura bardzo może sfałszować wykres.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mi to tak namieszala ze przesunela mi owulacje i zamiast @ mialam owulacje;/ wszystko sie poprzesuwalo;)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka13 wrote:
    Co do owulacji to nie sugeruj się temperaturą, bardziej śluzem i szyjką. Podczas choroby temperatura bardzo może sfałszować wykres.

    Niby tak, ale u mnie zawsze bylo tak ze sie zgrywało wszystko: temperatura, sluz i szyjka sugerowało owulacje. Teraz dlatego "martwie sie" ta temperatura

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    więc obserwuj śluz i szyjkę, jeśli przeziębienie przesunie owulacje to temperatura także później wzrośnie, a teraz może być wysoka a nie mieć nic wspólnego z owulacją.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu, też jestem przeziębiona :( i ignoruję temperatury, tym bardziej, że dziś musiałam użyć innego termometru. I ovulacji wcale nie mam wyznaczonej więc chyba całkiem na straty ten cykl pójdzie

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka13 wrote:
    więc obserwuj śluz i szyjkę, jeśli przeziębienie przesunie owulacje to temperatura także później wzrośnie, a teraz może być wysoka a nie mieć nic wspólnego z owulacją.

    śluz i szyjka- wskazują na to ze owulacja juz była. Tylko ta temperatura wszystko zaburza

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ