Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pytanie o szyjkę macicy. Proszę o pomoc.
Odpowiedz

Pytanie o szyjkę macicy. Proszę o pomoc.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 listopada 2014, 20:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny :) to mój pierwszy post tutaj, długo zastanawiałam się czy by niczego tutaj nie nabazgrać- i jestem.
  Z problemem. Chodzi o moją owulację, dokładnie o szyjkę macicy, która przez cały cykl jest TWARDA, ale wydaje się być otwarta, w dniach, kiedy powinna być owulacja, występuje też lekkie plamienie i jest bardzo dużo śluzu typowo płodnego, niepokoi mnie jednak jej "twardość". Wszyscy piszą, że podczas owulacji powinna być ona miękka, moja natomiast jest twarda. Przypominam sobie, że pare miesięcy temu, podczas owulacji, wyczuwałam, że jest miękka jak usta, wszystko było ok, no ale teraz, kiedy chciałabym starać się z narzeczonym o dzidzię, tutaj takie problemy... (w ciąży jeszcze nie jestem na 100%- potwierdzone.)
  Dodam, że od dwóch miesięcy leczę infekcje, właśnie skończyłam moje trzecie opakowanie gynalginu, czy to może być powód? I czy któraś z was, dziewczyny, miała kiedyś taki problem?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 20:31

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego