X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pytanie o szyjkę macicy. Proszę o pomoc.
Odpowiedz

Pytanie o szyjkę macicy. Proszę o pomoc.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) to mój pierwszy post tutaj, długo zastanawiałam się czy by niczego tutaj nie nabazgrać- i jestem.
    Z problemem. Chodzi o moją owulację, dokładnie o szyjkę macicy, która przez cały cykl jest TWARDA, ale wydaje się być otwarta, w dniach, kiedy powinna być owulacja, występuje też lekkie plamienie i jest bardzo dużo śluzu typowo płodnego, niepokoi mnie jednak jej "twardość". Wszyscy piszą, że podczas owulacji powinna być ona miękka, moja natomiast jest twarda. Przypominam sobie, że pare miesięcy temu, podczas owulacji, wyczuwałam, że jest miękka jak usta, wszystko było ok, no ale teraz, kiedy chciałabym starać się z narzeczonym o dzidzię, tutaj takie problemy... (w ciąży jeszcze nie jestem na 100%- potwierdzone.)
    Dodam, że od dwóch miesięcy leczę infekcje, właśnie skończyłam moje trzecie opakowanie gynalginu, czy to może być powód? I czy któraś z was, dziewczyny, miała kiedyś taki problem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 20:31

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ