X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pytanie "techniczne"
Odpowiedz

pytanie "techniczne"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadia1902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposób w programie ovufriend włączyć funkcje by automatycznie nastąpiło liczenie dni po owulacji do dnia oczekiwanej miesiączki?

    Nadia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu samo się przesuwa z dnia na dzień!!!:-)

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 15 stycznia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba wiem o co chodzi. Czasami na wykresach, po wykryciu owulki, pod linią podstawową są liczbali zaznaczane kolejne dni fl (tak jak u mnie - te czarne liczby 1, 2, 3, 4, itd). A czasami można znaleźć wykresy na których tego nie ma... Na przykład na wykresie u Olgi:

    https://ovufriend.pl/wykres,02b891fb5534e5eb4b3c262790d1f6ba.html

    Też się zastanawiam od czego to zależy, bo ani w ustawieniach ani w "bazie danych" nic takiego nie znalazłam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2013, 22:32

  • mauysia Autorytet
    Postów: 7315 19722

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Numerowanie dni FL jest tylko w opcji "Premium". W opcji bezpłatnej tego nie ma.

    Beata, Malvinka lubią tę wiadomość

    1kk082c3vuoqvmjs.png
  • nadia1902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o to numerowanie mi chodzi.
    Dzięki za odpowiedzi, bo probowałam na wszystkie sposoby a tu sie okazuje że w bezpłatnej wersji tego nie ma.

    Nadia
  • Gunia Autorytet
    Postów: 670 2201

    Wysłany: 23 lutego 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam, gdzie zadać pytanie więc pomyślałam, że może jest ono czysto techniczne... a mianowicie, oglądam sobie wykresy na tablicy i widzę, że zdecydowana większość dziewczyn ma dość niskie temperatury, natomiast ja w poprzednim (pierwszym na ovu) średnią temp. miałam 36,95... nie wspomnę o jednorazowych skokach, gdzie wykres wygląda jak obraz EKG :) Ciekawi mnie ta wysoka temp.-co może ją powodoać? W I fazie cyklu 36,8-37.0 stopni? :/ Leków żadnych nie biorę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2013, 18:23

    ... 21 cykl na Ovu. A w dupę z tym...
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 24 lutego 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gunia ja to znowu zastanawiam się, ze mam za niską;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś mi powie, jak zakończyc wykres? Już nie musze dłużej mierzyć temperatur, a chciałam udostepnić do galerii wykres pod odpowiednimi kateogriami

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ