X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów regularny i nieregularny okres ?!?
Odpowiedz

regularny i nieregularny okres ?!?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczynki:)
    Mam pytanko do Was...otoz, od 2 m-cy zaczelo mi sie cos"psuc"z moim okresem, tzn zaczal byc nieregularny bo pojawia sie w okolicach 32-35 dc a do tej pory wsztsko bylo jak w zegarku...28-30dc. No i ovufriend codziennie wyznacza inny dzien owulki...tempka mi troche szaleje... Zawsze owulke mialam 17dc a tym razem zaznaczylo mi na 21 dc:( Co sie dzieje? ktos wie? moze problem z hormonami? zglupiałam :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz udostępnionego wykresu. Jak owulacja przesuwa się to i cykl robi się od razu dłuższy, bo faza lutealna powinna być stała. Pewnie owu przesunęła ci się ostatnio. Może coś dzieje się z hormonami, a tak na marginesie chyba od kiedy się obserwuję to nigdy nie wyznacza mi tak samo owulacji. U mnie co miesiąc jest inaczej, ale cykle są prawie równej długości. Może warto wybrać się do gin i zrobić hormony na początku cyklu? Od tego jak rosną w pierwszej fazie zależy kiedy wypadnie owulacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 12:58

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam nieregularne cykle i też wahają mi się miedzy 34 a 35 czasem nawet 40 się zdarzało . Od dwóch cyklu jak na razie mam 34 no ale zobaczymy jak to będzie dalej . Test owulacyjny mi pokazał owulację 17 dnia .

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ