X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Różnica temperatury w nocy a w dzień...
Odpowiedz

Różnica temperatury w nocy a w dzień...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie do Was.. Robiłam sobie test ciążowy.. Wyszła mi druga kreska, blada.. Mierzę codziennie temperaturę o 7.00 rano i mam 37 od owulacji.. Dziś jest 18 dzień od owulacji i temperatura się utrzymuje.. Wczoraj i dziś w nocy zmierzyłam sobie temperaturę o 2 w nocy i była 36,8.. Zastanawiam się, czy coś złego się ze mną dzieje, czy to normalne.. Dodam, że moja kreskowa temperatura wynosi 36,8. Do lekarza idę dopiero w piątek.. Mam nadzieję że wszystko jest w porządku.. Bardzo proszę o wasze opinie... :/

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nadia1902 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ludzi dzienne wahania temperatur obserwuje się w zależności od faz spoczynku i aktywności. Najniższą temperaturę obserwuje się między godziną 23 a 3, zaś najwyższą między 10 a 18.
    Takze u Ciebie jest jak najbardziej prawidłowa, o 2 była 36,8 a potem do rana zdążyła wzrostnąć do 37.

    Nadia
  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha.. Czyli jest szansa, że wszystko jest dobrze?? Bardzo się boję... :(

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze :) trzymam kciuki! :)

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję.. Dziękuję za wsparcie.. :)

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Madzia:) daj znać po wizycie...

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, po cichu gratuluje i trzymam kciuki :) U mnie tez byla drucha kreska bladzioch. Balam sie uwierzyc, ze jestem w ciazy, a tu juz 3 miesiac :)

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.. Byłam dziś u lekarza.. Wczoraj robiłam HCG wynik 33,4 Dziś też zrobiłam Wynik 20...:( Byłam u lekarza 5 tydzień ciąży.. Niestety poronienie samoistne.. :( :( Mojej fasolki już nie ma...:( Będziemy wywoływać okres...:( :(

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia32323 wrote:
    Witam.. Byłam dziś u lekarza.. Wczoraj robiłam HCG wynik 33,4 Dziś też zrobiłam Wynik 20...:( Byłam u lekarza 5 tydzień ciąży.. Niestety poronienie samoistne.. :( :( Mojej fasolki już nie ma...:( Będziemy wywoływać okres...:( :(

    Przykro mi madzia!!! wiem co czujesz ja w tamtym roku w lutym poroniłam!!! Uda się wkońcu zobaczysz!!!

  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Zycze powodzenia w dalszych staraniach. Glowa do gory, bedzie dobrze.

  • madzia32323 Przyjaciółka
    Postów: 66 23

    Wysłany: 8 stycznia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam. Wypłakałam już chyba wszystkie łzy.. Na szczęście mam Kochanego męża na którego zawsze mogę liczyć

    Moje Kochane Małe Szczęście :*
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ