X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Różnice temperatur - miejsca pomiaru
Odpowiedz

Różnice temperatur - miejsca pomiaru

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 12 listopada 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Jestem tu nowa - zdążyłam co nieco poczytać, ale takiego topicu nigdzie nie znalazłam. Liczę na Waszą pomoc :)

    Staramy się od prawie roku po wielu trudnościach - między innymi ciąży pozamacicznej... Dokonywałam pomiaru zwykle w jamie ustnej, ale zauważam pewne wahania. Czy ktoś z Was orientuje się może jak bardzo mogą różnic się pomiary w ustach i pochwie? Czy w pochwie pomiary są zawsze wyższe od tych w jamie ustnej czy są raczej do siebie podobne? Jeśli ktoś wie i może mi pomóc - będę wdzięczna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 21:39

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak ja porównywałam to w pochwie zawsze miałam odrobinę wyższą (0,10-0,40 st. Celcjusza)

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Cześć!
    Jestem tu nowa - zdążyłam co nieco poczytać, ale takiego topicu nigdzie nie znalazłam. Liczę na Waszą pomoc :)

    Staramy się od prawie roku po wielu trudnościach - między innymi ciąży pozamacicznej... Dokonywałam pomiaru zwykle w jamie ustnej, ale zauważam pewne wahania. Czy ktoś z Was orientuje się może jak bardzo mogą różnic się pomiary w ustach i pochwie? Czy w pochwie pomiary są zawsze wyższe od tych w jamie ustnej czy są raczej do siebie podobne? Jeśli ktoś wie i może mi pomóc - będę wdzięczna :)
    U mnie w pochwie temp jest 0.23 stopnia wyższa.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badałam pod pachą, w ustach i w pochwie. W pochwie zawsze była wyższa. Ale dla mniej najbardziej praktycznie było badać w ustach, bo tam jakoś największe różnice temp w czasie róznych faz cyklu mi wychodziły i mogłam łątwiej ogarnąć owulację :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2016, 14:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura w pochwie zawsze była o 0,10- 0,20 wyższa niż ta w ustach. Z tego co wiem to ważne jest też żeby w ustach stale mierzyć w tym samym miejscu bo tam też może się różnić temperatura.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ