X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Schodkowa temperatura w II fazie
Odpowiedz

Schodkowa temperatura w II fazie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sierpniowe_nadzieje Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    W II fazie cyklu, temperatury mi mocno skaczą.. Czy to oznacza, że są jakieś nieprawidłowości?

    Dziękuję bardzo za pomoc!

    76c054f5e229e7840edaf82728934ff2.png

    sierpniowe_nadzieje
  • Farida Koleżanka
    Postów: 32 34

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie , szukałam w necie odpowiedzi na ten temat i nic nie mogę znaleźć jak to jest kiedy temperatura w II facie cyklu skacze ale nie schodzi do czerwonej kreski, czy to jest normalne czy też daje jakąś informację, że cos jest nie tak.....

    Farida
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ