Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Schodkowa temperatura w II fazie
Odpowiedz

Schodkowa temperatura w II fazie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • sierpniowe_nadzieje Koleżanka
  Postów: 43 9

  Wysłany: 7 sierpnia 2016, 12:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Dziewczyny,

  W II fazie cyklu, temperatury mi mocno skaczą.. Czy to oznacza, że są jakieś nieprawidłowości?

  Dziękuję bardzo za pomoc!

  76c054f5e229e7840edaf82728934ff2.png

  sierpniowe_nadzieje
 • Farida Koleżanka
  Postów: 32 34

  Wysłany: 29 sierpnia 2016, 11:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  No własnie , szukałam w necie odpowiedzi na ten temat i nic nie mogę znaleźć jak to jest kiedy temperatura w II facie cyklu skacze ale nie schodzi do czerwonej kreski, czy to jest normalne czy też daje jakąś informację, że cos jest nie tak.....

  Farida
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ