X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Seks w dni płodne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2019, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj uprawiałam seks z chłopakiem i według kalendarzyka miałam najprawdopodobniej dni płodne. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i wytrysk nastąpił na zewnątrz. Czy jest możliwość ciąży?
    Dodam ze gumka była założona tylko do połowy tak aby ochraniała główkę

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 1 września 2019, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że juz jesteś w ciazy

Marylove, Beti82, Seli, szona, Girl25 lubią tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 3 września 2019, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego tak myślisz? Według kalendarzyka były dni płodne ale po obserwacji śluzu, śluz typowo płodny wystepuje dopiero od 2 dni

Czy mogę już zrobić test ciążowy?

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 3 września 2019, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź się w garść dziewczyno. 15 lat masz? Zdecydowanie za wcześnie na sex!

Girl25 lubi tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 3 września 2019, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mam 15 lat i pytam całkowicie poważnie

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 października 2019, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mvrta wrote:
    Dzisiaj uprawiałam seks z chłopakiem i według kalendarzyka miałam najprawdopodobniej dni płodne. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i wytrysk nastąpił na zewnątrz. Czy jest możliwość ciąży?
    Dodam ze gumka była założona tylko do połowy tak aby ochraniała główkę

Jak mogłaś zajść w ciążę skoro uprawialiście seks w gumce i nie skonczyliscie w Tobie? Ile masz lat? Od samego włożenia się w ciążę nie zachodzi 🤔

Minisia82 lubi tę wiadomość

• Lalia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2019, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Jak mogłaś zajść w ciążę skoro uprawialiście seks w gumce i nie skonczyliscie w Tobie? Ile masz lat? Od samego włożenia się w ciążę nie zachodzi 🤔

Roksana, od samego "włożenia" jak to brzydko nazwalas, można zajść, bo nawet jeśli chłopak nie miał wtrysku to jest jeszcze coś takiego jak ejakulat, czyli płyn pojawiający się przy podnieceniu i on może zawierać śladowe ilości plemników, szanse zapłodnienia w ten sposób są minimalne ale jednak są. Zwłaszcza że prezerwatywa była założona do połowy, czyli niepoprawnie więc jest szansa że z niej coś wycieklo, a jak był wtedy płodny śluz to plemniki mogły się przemiescic.

Mvrta, szanse są naprawdę minimalne że po takim stosunku zaszlas w ciążę, ale to jest możliwe.
    Z testem ciazowym poczekaj najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki.

Natalka, Roksana, nie obrazajcie tu nikogo bo dziewczyna przyszła zapytać a nie żeby ja oceniać

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn

💙💙 Synuś 💙💙
    11 cs 🤰17.04. 14 dpo ⏸️
    14 dpo beta 100mIU/ml prog 37,9 ng/ml✊
    08.05 (6+4) serduszko 💙
    18.06. (12+2) USG I trym+PAPPA👱
    20.08 (21+3) USG połówkowe 445g👍
    27.10 (31+1) USG III trym 1639g 😁
    17.12 (38+3) Indukcja porodu 🎈
    18.12.2020 r. godz. 7:12 Narodziny synka 3500 g i 53 cm
    2b495e4a09.png
    💙💙 Syncio💙💙
    08.05. 12dpo 🤰
    14 dpo beta 134 mIU/ml prog 34 ng/ml👌
    01.06 (6+6) serduszko 💙
    12.07 (12+5) USG I trym+PAPPA 💪
    7f081e5a87.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ