Forum Temperatury, wykresy, płodność Seks w dni płodne
Odpowiedz

Seks w dni płodne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 25 sierpnia 2019, 07:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj uprawiałam seks z chłopakiem i według kalendarzyka miałam najprawdopodobniej dni płodne. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i wytrysk nastąpił na zewnątrz. Czy jest możliwość ciąży?
    Dodam ze gumka była założona tylko do połowy tak aby ochraniała główkę

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 1 września 2019, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że juz jesteś w ciazy

Marylove, Beti82, Seli, szona, Girl25 lubią tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 3 września 2019, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego tak myślisz? Według kalendarzyka były dni płodne ale po obserwacji śluzu, śluz typowo płodny wystepuje dopiero od 2 dni

Czy mogę już zrobić test ciążowy?

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 3 września 2019, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź się w garść dziewczyno. 15 lat masz? Zdecydowanie za wcześnie na sex!

Girl25 lubi tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 3 września 2019, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mam 15 lat i pytam całkowicie poważnie

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 października 2019, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mvrta wrote:
    Dzisiaj uprawiałam seks z chłopakiem i według kalendarzyka miałam najprawdopodobniej dni płodne. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i wytrysk nastąpił na zewnątrz. Czy jest możliwość ciąży?
    Dodam ze gumka była założona tylko do połowy tak aby ochraniała główkę

Jak mogłaś zajść w ciążę skoro uprawialiście seks w gumce i nie skonczyliscie w Tobie? Ile masz lat? Od samego włożenia się w ciążę nie zachodzi 🤔

Minisia82 lubi tę wiadomość

• Lalia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2019, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Jak mogłaś zajść w ciążę skoro uprawialiście seks w gumce i nie skonczyliscie w Tobie? Ile masz lat? Od samego włożenia się w ciążę nie zachodzi 🤔

Roksana, od samego "włożenia" jak to brzydko nazwalas, można zajść, bo nawet jeśli chłopak nie miał wtrysku to jest jeszcze coś takiego jak ejakulat, czyli płyn pojawiający się przy podnieceniu i on może zawierać śladowe ilości plemników, szanse zapłodnienia w ten sposób są minimalne ale jednak są. Zwłaszcza że prezerwatywa była założona do połowy, czyli niepoprawnie więc jest szansa że z niej coś wycieklo, a jak był wtedy płodny śluz to plemniki mogły się przemiescic.

Mvrta, szanse są naprawdę minimalne że po takim stosunku zaszlas w ciążę, ale to jest możliwe.
    Z testem ciazowym poczekaj najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki.

Natalka, Roksana, nie obrazajcie tu nikogo bo dziewczyna przyszła zapytać a nie żeby ja oceniać

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"Św. Augustyn
    11 cs 🤰
    17.04.14 dpo ⏸️
    14 dpo beta 100mIU/ml prog 37,9 ng/ml
    17 dpo beta 387mIU/ml
    28.04. 25 dpo pęcherzyk w macicy 🍀
    08.05. jest serduszko <3
    17.06 70% chłopczyk 30% dziewczynka
    Niedoczynność tarczycy, Letrox 75 w ciąży
    p19ucsqv6bmvu1it.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.