X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów skok temperatury przed @ i @ brak
Odpowiedz

skok temperatury przed @ i @ brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. pomóżcie mi proszę zrozumieć o co chodzi. mierze tempke w wadżajnie (zawsze 6:00-6:30). temperatura sama wzrosła, a od 16 do 24 dpo brałam dupka. wszystko było ok. nie bolało za bardzo, trochę byłam bardziej zmęczona, częściej miałam zawroty głowy , pobolewały jajniki, ale wszystko do wytrzymania. 12 i 13 dpo zaczely sie straszne bole @ i plecow. a 14dpo bole zaczely sie wyciszac i tak jest do teraz. strasznie mi jest zimno, ale to wina progesteronu i od czasu do czasu boli mnie @ , ale już bez bóli jajników jak było to wcześniej. testy wychodzą negatywne , wiec nie robię sobie nadziei, jednak zastanawiam się czy może to być jakiś objaw chorobowy, typu torbiel lub inne świństwo. czekam na propozycje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 17:29

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka Ty się nic nie martw, żadnej choroby :) Jeśli skok był tak jak oznacza of to pojutrze test będzie pozytywny. 18 dni wyższych temperatur potwierdza ciążę więc musi wyjść.
    Jeśli skok był w 19dc i jest ciąża to za 2 dni też już jest szansa że coś wyjdzie.
    Nic się nie martw bo fajnie ten Twój wykres wygląda :)

    Johnam, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 września 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    Amelka Ty się nic nie martw, żadnej choroby :) Jeśli skok był tak jak oznacza of to pojutrze test będzie pozytywny. 18 dni wyższych temperatur potwierdza ciążę więc musi wyjść.
    Jeśli skok był w 19dc i jest ciąża to za 2 dni też już jest szansa że coś wyjdzie.
    Nic się nie martw bo fajnie ten Twój wykres wygląda :)
    ale serduszkowanie bylo tylko dwa razy - w 10 i 11 dc bo pozniej byly problemy z mezem. wiec jesli skok bylby 19 to ciazy nie bedzie. wole jakby sprawdzila sie metoda rotzera :). pozatym 18 dpo tempka spadla bo poprzedniego dnia bylismy na wyjezdzie a juz zauwazylam ze po ciezkim dniu temperatura mi leci :). wlasnie przeczytalam co napisalam cholera i chyba faktycznie spadek implantacyjny byl 12 i 13 dpo. :D. ale to mozliwe zeby bylo to dwa dni?

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie trzymam kciuki zeby Rotzer miał rację :)
    Czytałam że w okolicy terminu miesiączki też bywa że tempka spada przy ciąży, a potem rośnie dalej. WIęc może to to?
    Ja bym chyba zrobiła betę, bo ona to już naprawdę MUSI wyjść.

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 września 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    To w takim razie trzymam kciuki zeby Rotzer miał rację :)
    Czytałam że w okolicy terminu miesiączki też bywa że tempka spada przy ciąży, a potem rośnie dalej. WIęc może to to?
    Ja bym chyba zrobiła betę, bo ona to już naprawdę MUSI wyjść.
    :D jak się sprawdzi to wypije za jego metodę :). przez kilka najbliższych dni nie mogę zrobić bety a najwcześniejszy możliwy termin to środa. najbliższy test sikany w poniedziałek, bo idę do endo. może wyjdzie chyba, ze mnie małpiszon wyprzedzi :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam z Tobą do przyszłego tygodnia :)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 września 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    No to czekam z Tobą do przyszłego tygodnia :)
    alez dziekuje :) w kupie razniej :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na przyszły tydz, zacznę brać duphaston jak gin przykazał i przestanę się zastanawiać nad obecnym cyklem :) A następny na pewno będzie lepszy, musi być! :)

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 września 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3livka wrote:
    Ja też czekam na przyszły tydz, zacznę brać duphaston jak gin przykazał i przestanę się zastanawiać nad obecnym cyklem :) A następny na pewno będzie lepszy, musi być! :)
    ja zaczelam pic inofolik i powiem ci jest genialny. biore tez acard zeby wzmocnic endometrium. czas pokaze czy zadzialaly

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie metformina, leki na tarczycę i witamina D. Cieszę się że w ogóle miałam jakieś podejście do owulacji, bo daaawno tego nie było, a to dopiero pierwszy cykl z leczeniem. Następny na pewno będzie lepszy.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 18 września 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic dziala podobnie jak metformina wiec zastanawiam sie czy nie moglabys ich polaczyc .Przestalo mi sie po nim chciec slodkiego a przy moim testosteronie i podejrzeniu pcos baaardzo wskazane. Poza tym baardzo przyspieszyl mi owu a jajniki nigdy tak mi nie pracowaly jak w tym cyklu. Tez biore letrox ale odkad zaczelam sluchac swojego endo jest poprawa.
    Bedzie lepszy, jesli widzisz poprawe to juz duzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 19:57

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    witam. pomóżcie mi proszę zrozumieć o co chodzi. mierze tempke w wadżajnie (zawsze 6:00-6:30). temperatura sama wzrosła, a od 16 do 24 dpo brałam dupka. wszystko było ok. nie bolało za bardzo, trochę byłam bardziej zmęczona, częściej miałam zawroty głowy , pobolewały jajniki, ale wszystko do wytrzymania. 12 i 13 dpo zaczely sie straszne bole @ i plecow. a 14dpo bole zaczely sie wyciszac i tak jest do teraz. strasznie mi jest zimno, ale to wina progesteronu i od czasu do czasu boli mnie @ , ale już bez bóli jajników jak było to wcześniej. testy wychodzą negatywne , wiec nie robię sobie nadziei, jednak zastanawiam się czy może to być jakiś objaw chorobowy, typu torbiel lub inne świństwo. czekam na propozycje ;)
    Torbiel to nie... bo nawet na testach piszą że torbiel daje testy dodatnie, a Ty póki co miałaś -, poczekaj jeszcze ze 3 dni - tyle ja czekam i wtedy testuj!

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 19 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Torbiel to nie... bo nawet na testach piszą że torbiel daje testy dodatnie, a Ty póki co miałaś -, poczekaj jeszcze ze 3 dni - tyle ja czekam i wtedy testuj!
    łatwo powiedziec :)
    ja z jednej strony nie moge sie doczekac, kiedy bede mogla zrobic test, ale koniecznie z dwoma kreskami a z drugiej strony nie chce go robic, bo wiem , ze bedzie jedna kreska.
    koszmarny okres jak dla mnie :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spójrzcie proszę na mój wykres bo mam podobnie. Powinnam mieć już okres ale tempka zamiast spadać rośnie. Narazie nie chce sobie robić nadziei. Powiedzcie też czy ovu była prawidłowo wyznaczona wogóle ten cykl mam bardzo dziwny jeśli chodzi o wykres. Nigdy nie był taki dziwny. Dodam że mam pcos.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ