Odpowiedz

sluz jak rozpoznać

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • *Sylwia Autorytet
  Postów: 3869 1341

  Wysłany: 10 maja 2017, 09:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, czy któraż z was jest w stanie wyjaśnic mi jak rozpoznać śluz lepki i ew. brak sluzu? Kremowy wiem jak wygląda jest lekko białawy, konsystemcja jak balsam i mokry. Ale lepki??? A jak mam po sprawdzeniu wilgotne lekko palce ale nic na nich nie ma? to co to jest?

  atdcanliv9ygvyve.png
  atdcx1hprp2ewink.png
 • juzniedlugo Nowa
  Postów: 3 6

  Wysłany: 10 maja 2017, 15:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  śluz lepki łatwo sprawdzić rozcierając w dwóch palcach i jeśli będziesz je po woli odciągać od siebie zobaczysz czy śluz się ciągnie,jeśli się ciągnie oznacza to śluz lepki

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 15:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego