X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

sluz jak rozpoznać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraż z was jest w stanie wyjaśnic mi jak rozpoznać śluz lepki i ew. brak sluzu? Kremowy wiem jak wygląda jest lekko białawy, konsystemcja jak balsam i mokry. Ale lepki??? A jak mam po sprawdzeniu wilgotne lekko palce ale nic na nich nie ma? to co to jest?

  • juzniedlugo Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 10 maja 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz lepki łatwo sprawdzić rozcierając w dwóch palcach i jeśli będziesz je po woli odciągać od siebie zobaczysz czy śluz się ciągnie,jeśli się ciągnie oznacza to śluz lepki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2017, 15:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ