X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny po owulacji
Odpowiedz

Śluz płodny po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:53

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz mówi, że może to być związane z PCOS ale może też wskazywać na problemy bakteryjne/pierwotniacze (nawet jeśli nie swędzi i nie boli), albo może wskazywać na różnego typu nietolerancje pokarmowe. Ja mam płodny śluz przez większość cyklu z powodu PCOS i nietolerancji. BARDZO restrykcyjna dieta sprawia, że mam trochę normalniejsze cykle ;)

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:53

    20140607580114.png

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz, ale ja widze ze po owulacji nie masz rozciagliwego tylko PRZED, wiec nie wiem skad to pytanie;) no chyba ze zmieniłas dane ;p

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:53

    20140607580114.png

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK wrote:
    Mój lekarz mówi, że może to być związane z PCOS ale może też wskazywać na problemy bakteryjne/pierwotniacze (nawet jeśli nie swędzi i nie boli), albo może wskazywać na różnego typu nietolerancje pokarmowe. Ja mam płodny śluz przez większość cyklu z powodu PCOS i nietolerancji. BARDZO restrykcyjna dieta sprawia, że mam trochę normalniejsze cykle ;)



    przy pcos sluz plodny utrzymuje sie przez dluzsza czesc cyklu?


    iv094x39ir3hgbzx.png
  • madzius90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Mam pytanie. Cykle mam 26-27 dniowe. Ostatnia miesiączka 7 Styczeń.17 Stycznia(11 dc) miałam największa obfitość śluzu płodnego .Owulacja prawdopodobnie 13-14dc. Wczoraj 15dc zaobserwowałam u siebie śluz tzw niepłodny biały,nieprzejrzysty i gęsty. Jednak dzisiaj pojawił się u mnie śluz taki sam jaki występuję w dniach płodnych. Przejrzysty i jest go dość dużo . Co to może być?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ