X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny przed okresem?
Odpowiedz

Śluz płodny przed okresem?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwość żeby przed planowanym okresem występował śluz płodny?
    Dokładnie miesiac temu zaczal mi sie okres i pierwszego dnia chłopak wchodził do środka ale wytrysk nastapił na zewnatrz, czy jest ryzyko zapłodnienia?
    zrobiłam juz 2 testy- wynik negatywny
    W zeszłym tygodniu byłam chora i brałam antybiotyk- 3 dni temu skonczylam- czy to tez moze miec jakis wpływ na to ze okres teoretycznie spóźnia się 3 dni?

  • lithium Autorytet
    Postów: 292 271

    Wysłany: 7 lipca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że ryzyko zapłodnienia podczas okresu jest znikome wręcz zerowe. Tym bardziej, że nie doszło do wytrysku w pochwie. Antybiotyki mogą opóźnić miesiączkę więc spokojnie czekaj jak przyjdzie.
    Pozdrawiam ;)

    ??.03.2020 - na świat przyjdzie nasza druga kruszynka <3
    Nasze pierwsze szczęście:
    04.12.17 - 2620g, 51cm <3
    _________________
    0b182e8fb0c3d04aa70cf68ce999b37e.png
    svchvfxmbzkqadry.png
    5b09j44j7dhkxihf.png
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotyki mogą.opoznic okres więc spokojnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam?

  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie było, okres przyszedł ale spóźniony, najprawdopodobniej przed antybiotyk :) jednak teraz mam podobną sytuacje, z tym ze taki sam stosunek miał miejsce 5 dnia okresu
    Cykle mam ok 27-29 dni i trwają zazwyczaj 6 dni i nie wiem czy mam powody do obaw

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 19 września 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mvrta wrote:
    Nic nie było, okres przyszedł ale spóźniony, najprawdopodobniej przed antybiotyk :) jednak teraz mam podobną sytuacje, z tym ze taki sam stosunek miał miejsce 5 dnia okresu
    Cykle mam ok 27-29 dni i trwają zazwyczaj 6 dni i nie wiem czy mam powody do obaw
    Po co kochasz się podczas okresu? Zaraz się grzybicy albo czegoś nabawisz...

    Sonia94 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 13 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    W tym cyklu do 10dc brałam olejek z wiesiołka(owu była w 9dc),i podziałał😊Ale od 13dc najpierw było mega dużo śluzu białego,kremowego,potem lepki a teraz bardziej wodnisty.Generalnie cały czas czuje "mokrość".W poprzednich cyklach tego nie było.Czy to może być spowodowane wiesiołkiem,działa długo?Czy mogę liczyć,że to objaw ewentualnej ciąży?🙂

  • Miszczynka Przyjaciółka
    Postów: 116 168

    Wysłany: 18 listopada 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie to bywa w bardzo wczesnej ciąży. Część dziewczyn ma mokro, śluz wodnisty, kremowy, lepki, a część dziewczyn ma wręcz sucho jak na pustyni. Tu nie ma reguły. A uczucie wilgoci również po owulacji może być związane z tym że bralas olej z wiesiołka.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ