Forum Temperatury, wykresy, płodność Śluz płodny przed okresem?
Odpowiedz

Śluz płodny przed okresem?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mvrta Debiutantka

Wysłany: 7 lipca, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest możliwość żeby przed planowanym okresem występował śluz płodny?
    Dokładnie miesiac temu zaczal mi sie okres i pierwszego dnia chłopak wchodził do środka ale wytrysk nastapił na zewnatrz, czy jest ryzyko zapłodnienia?
    zrobiłam juz 2 testy- wynik negatywny
    W zeszłym tygodniu byłam chora i brałam antybiotyk- 3 dni temu skonczylam- czy to tez moze miec jakis wpływ na to ze okres teoretycznie spóźnia się 3 dni?

• lithium Autorytet

Wysłany: 7 lipca, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że ryzyko zapłodnienia podczas okresu jest znikome wręcz zerowe. Tym bardziej, że nie doszło do wytrysku w pochwie. Antybiotyki mogą opóźnić miesiączkę więc spokojnie czekaj jak przyjdzie.
    Pozdrawiam ;)

??.03.2020 - na świat przyjdzie nasza druga kruszynka <3
    Nasze pierwsze szczęście:
    04.12.17 - 2620g, 51cm <3
  • Ala222 Koleżanka

Wysłany: 14 sierpnia, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antybiotyki mogą.opoznic okres więc spokojnie

• sylvvvi Debiutantka

Wysłany: 19 sierpnia, 21:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam?

• mvrta Debiutantka

Wysłany: 19 sierpnia, 23:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie było, okres przyszedł ale spóźniony, najprawdopodobniej przed antybiotyk :) jednak teraz mam podobną sytuacje, z tym ze taki sam stosunek miał miejsce 5 dnia okresu
    Cykle mam ok 27-29 dni i trwają zazwyczaj 6 dni i nie wiem czy mam powody do obaw

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 19 września, 15:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mvrta wrote:
    Nic nie było, okres przyszedł ale spóźniony, najprawdopodobniej przed antybiotyk :) jednak teraz mam podobną sytuacje, z tym ze taki sam stosunek miał miejsce 5 dnia okresu
    Cykle mam ok 27-29 dni i trwają zazwyczaj 6 dni i nie wiem czy mam powody do obaw
    Po co kochasz się podczas okresu? Zaraz się grzybicy albo czegoś nabawisz...

3 cs

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)