X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny w 4.dniu wyższej temp?
Odpowiedz

Śluz płodny w 4.dniu wyższej temp?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 27 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanowne Koleżanki!
    Nie orientuje sie,czy ten temat juz występował wcześniej na forum... W chwili obecnej odkładamy poczęcie,mam stwierdzone PCOS i staram sie jak najdokładniej obserwować organizm :)

    Jestem w 4.dniu podwyższonej temp,najlepszy śluz obserwowałam 3dni temu,dzis natomiast pojawiła sie skąpa ilośc śluzu wysoce plodnego. Czy wiecie moze,co to oznacza?

    Od siebie dodam,ze śluz pojawia sie u mnie od razu po miesiączce i trwa przez cały cykl,natomiast jestem w stanie rozróżnić poszczególne fazy :)

    Bede wdzięczna za pomoc!

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Andzia_:) Przyjaciółka
    Postów: 97 21

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...

    Nieśmiało liczę na pomoc.

    Dziękuję!

    Obserwuję - nie planuję (jeszcze). :)
    *** Zdiagnozowane PCOS z tendencją do powstawania torbieli czynnościowych.
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to oznaczać szczyt śluzu czyli ostatni dzień wystąpienia śluzu płodnego. nadmiar śluzu to nie problem ;)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Sirin Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 maja 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że jest śluz nie ma się czym martwić gorzej by było gdyby śluzu nie było.Tak to szczyt śluzu który będzie się stopniowo zmniejszać.

    Basiaa1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ