X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów sluz płodny w ciązy
Odpowiedz

sluz płodny w ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewulaa Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy jest możliwe abym miała sluz płodny w ciązy? tzn bardzo podobny do płodnego , jest go mało i jest bardziej rwący , nie rozciąga sie na pare cm ale jest rozciągliwy i biały takie jakby grudki , dziś mam 36 dzien cyklu i okresu nadal brak a nie przypominam sobie zebym w poprzednich cyklach miała sluz podobny do płodnego przed @ , mam nieregularne cykle jednak zawsze miesciły sie w przedziale 22-39 dni

    Ewa
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udostępnij wykres

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ