Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz wodnisty koloru białego
Odpowiedz

Śluz wodnisty koloru białego

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hellishangel Nowa

Wysłany: 14 maja 2016, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem z określeniem śluzu i zaznaczeniem go na wykresie. Pojawił się u mnie śluz wodnisty koloru białego o konsystencji mleka. Może któraś z was wie czy jest to śluz płodny czy nie płodny i jak mam go zaznaczyć na wykresie, czy jako wodnisty czy kremowy. Dziękuję za każdą odpowiedź.

• innamorata88 Autorytet

Wysłany: 14 maja 2016, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hellishangel wrote:
    Mam problem z określeniem śluzu i zaznaczeniem go na wykresie. Pojawił się u mnie śluz wodnisty koloru białego o konsystencji mleka. Może któraś z was wie czy jest to śluz płodny czy nie płodny i jak mam go zaznaczyć na wykresie, czy jako wodnisty czy kremowy. Dziękuję za każdą odpowiedź.
    Zdecydowanie kremowy - śluz płodny jest przezroczysty, rozciągliwy o konsystencji białka kurzego.

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • hehyna Koleżanka

Wysłany: 15 maja 2016, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie taki sluz jaki opisujesz mialam wczoraj (dzien w ktorym test owulacyjny wyszedl pozytywny i dzien po pieknym sluzie plodnym)... na swoim wykresie zaznaczylam jako wodnisty ale tez nie bylam pewna czy to wlasciwe podejscie.

2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego