Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz wodnisty koloru białego
Odpowiedz

Śluz wodnisty koloru białego

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hellishangel Nowa

Wysłany: 14 maja 2016, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problem z określeniem śluzu i zaznaczeniem go na wykresie. Pojawił się u mnie śluz wodnisty koloru białego o konsystencji mleka. Może któraś z was wie czy jest to śluz płodny czy nie płodny i jak mam go zaznaczyć na wykresie, czy jako wodnisty czy kremowy. Dziękuję za każdą odpowiedź.

• innamorata88 Autorytet

Wysłany: 14 maja 2016, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hellishangel wrote:
    Mam problem z określeniem śluzu i zaznaczeniem go na wykresie. Pojawił się u mnie śluz wodnisty koloru białego o konsystencji mleka. Może któraś z was wie czy jest to śluz płodny czy nie płodny i jak mam go zaznaczyć na wykresie, czy jako wodnisty czy kremowy. Dziękuję za każdą odpowiedź.
    Zdecydowanie kremowy - śluz płodny jest przezroczysty, rozciągliwy o konsystencji białka kurzego.

Mikołaj 25.04.2011

08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • hehyna Koleżanka

Wysłany: 15 maja 2016, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie taki sluz jaki opisujesz mialam wczoraj (dzien w ktorym test owulacyjny wyszedl pozytywny i dzien po pieknym sluzie plodnym)... na swoim wykresie zaznaczylam jako wodnisty ale tez nie bylam pewna czy to wlasciwe podejscie.

2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego