Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadająca temperatura tuż po ovu.
Odpowiedz

Spadająca temperatura tuż po ovu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Owieczqa Ekspertka
  Postów: 204 120

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Temat zasugerowany moimi wynikami pomiaru temperatury. Temp. niska z nagłą tendencją spadkową. Jest to mój pierwszy cykl konsekwentnych pomiarów i pierwszy z udzialem Duphastonu.

  Zapraszam wszystkich, którzy mają wiedzę dotyczącą interpretacji wykresów oraz tych, którzy mają w związku z tym jakieś pytania :)

  34bw9jcgm80ieq8u.png
  PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego