Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadająca temperatura tuż po ovu.
Odpowiedz

Spadająca temperatura tuż po ovu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Owieczqa Ekspertka
  Postów: 204 120

  Wysłany: 19 kwietnia 2016, 17:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Temat zasugerowany moimi wynikami pomiaru temperatury. Temp. niska z nagłą tendencją spadkową. Jest to mój pierwszy cykl konsekwentnych pomiarów i pierwszy z udzialem Duphastonu.

  Zapraszam wszystkich, którzy mają wiedzę dotyczącą interpretacji wykresów oraz tych, którzy mają w związku z tym jakieś pytania :)

  34bw9jcgm80ieq8u.png
  PKXvvWz.jpgPKXvp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ