X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów spadek i wzrost temperatury :)
Odpowiedz

spadek i wzrost temperatury :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 11 października 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Wczoraj mialam spadek do 36.60 a dzis wzrost do 36.67 . Zawsze po spadku mialam okres a tu cisza. Czekam bo do okresu niby ok 3 dni. Wykres troche chaotyczny ale w miare mozliwosci zaznaczylam to co mialam spisane na kartce. Czy jest sens dzis robic test ew czy beta by cos pokazala :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 07:36

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 11 października 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta mogłaby już coś pokazać. Ale ja bym jednak poczekała do terminu @.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 11 października 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam :) ciężkie to czekanie. Najwyżej jak jutro jeszcze wzrośnie to jutro pójdę na bete

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 11 października 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie najgorsze, chyba wszystkie staraczki o tym wiedzą bardzo dobrze... Przeglądałam tutaj kiedyś wykresy dziewczyn, którym udało się zajść w ciążę i było sporo takich wykresów z jedno a nawet dwudniowym spadkiem temperatury, a później znów wzrost i zielona kropeczka :) także wszystko jest możliwe. Powodzenia ;)

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 11 października 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiadomo ze jak sie człowiek stara to sobie wszystkie objawy wmawia :D Ba nawet je odczuwa :D ale rano jak temp skoczy ide na bete a co mi tam.

  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 października 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 36.86 no idę na bete bo oszaleje :)dam znać co wyszło po południu. Trzymać kciuki proszę:)

  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 12 października 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam @ przy temperaturze 36,9; 2 dni po terminie przewidywanej @. Teraz mam cały czas ok. 36.8, a to już 4 d.c. i to już drugi taki miesiąc pod rząd. Wczoraj bardzo bolało mnie podbrzusze i kłują jajniki. Więc niestety temperatura czasem szaleję.
    A Tobie Dexia życzę powodzenia. ;)

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 października 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No domyślam się że może być nie tak jak chce:)): ale u mnie zawsze po spadku jest okres odpukac Oby teraz to się nie wydarzyło. Zresztą do końca dni się wyjaśni:)

  • Aleste Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 12 października 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zawsze był, w sumie teraz był okres bez spadku, to u Ciebie może nie być @ po spadku, życzę Ci tego. ;)

    f2w3yx8dmfujgip8.png
  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 12 października 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta ujemna wstępnie do okresu zostało jeszcze 2. Kg 3 dni. Czy jest możliwość że jeszcze może nic nie wykryć beta czy to już przesądzone? I spadła dziś temp do 36.61 więc pewnie dziś lub jutro okres. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2018, 09:06

  • Dexia1985 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 14 października 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i @ a tyle radości było:)

  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 14 października 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba próbować do skutku, może następnym razem, trzymam mocno kciuki ;)

    Dziewczyny, dzisiaj odnotowałam spadek temperatury :/ to ewentualnego okresu jeszcze okolo 4 dni, choć jestem na luteinie, więc pewnie się wydłuży. Czy ten dzisiejszy spadek to bardzo dużo? Jak przeglądałam różne wykresy, to chyba widziałam i większe..


    90e0eb9b29088af47af12f7b9095f0b2.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ