X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek ptc na początku drugiej fazy
Odpowiedz

Spadek ptc na początku drugiej fazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jak to jest ze dzis (4 dzien wysokich temp.) mierzac ptc rano spadla mi temp ? Teoretycznie 3h spoczynku bylo, z tym ze często wstawalam do dziecka i wieczorem bylo serduszkowanie i poszlam spac. W 2 dniu wys. Temp. Tez mi spadla ale wtedy nie bylo 3h snu wowc tu nie widzialam problemu. Mial ktos tak moze?

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • Pachirka Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam to samo. Bardzo niskie temperatury w tym cyklu podczas fazy lutealnej. Pewnie mamy za mało progesteronu :(

    "Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry."
    Konfucjusz
    Aniołek 5tc 27.03.2016
    Aniołek 11/12 tc 26.02.2017
    Aniołek 15.06.2017 (5tc)
    Aniołek 19.09.2017 (5tc)
  • kredkaczarna Autorytet
    Postów: 353 200

    Wysłany: 1 września 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakas lipa bo dzisiaj znowu mam 36,92 wiec roznica wielka. Dlaczego taka abstrakcja?

    26.09.2014 Aluś :*
    Aniołek [*] Listopad 2015r.
    ckai3e3kdf77majo.png
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 6 września 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co sądzicie o tym?


    9550f29ddc6dc033e4bd07027b4dc0c4.png

  • Festus Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 października 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    jestem debiutantką i mam pytanie dotyczące temperatury.
    Dziś jest 23dc od jakiegoś czasu obserwuje temperaturę. Od 17dc temp 36,67-36,82
    22dc spadek do 36,54 dziś wzrost 36,68
    20dc lekkie plamienie brązowe, owulacja 14dc (moninoring usg)

    moje pytanie czy te temperatury są ok, czy ten spadek jest normalny
    dodam, że nie prowadzę jeszcze szczegółowego wykresu.
    Proszę o info.

    Festus
  • Festus Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 października 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że progesteron 19dc 16,64

    Festus
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ