X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek tempki w 4 dpo ... czy to normalne?
Odpowiedz

Spadek tempki w 4 dpo ... czy to normalne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mimi. Znajoma
    Postów: 20 55

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co cykl to spada mi tempka w 4 dpo co to może znaczyć? Czy to normalne?

    aecee15f9f9560e7d32aec37f38b22b0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana OF źle zaczął Ci odliczać FL i ten spadek przez Ciebie nazwany 4dpo nie wykluczone że był jeszcze w pierwszej fazie folikularnej. Moim zdaniem jak na dzien dzisiejszy to pierwszy dzień fl u Ciebie to 21 dc.
    A kiedy miałaś szczyt śluzu?
    To co OF wyznacza często mija sie z prawdą więc warto samemu zapoznać się z NPR żeby nie stresować się niepotrzebnie :)
    W poradach pamiętnikowych zamieściłam podstawy dot. NPR polecam bo wbrew pozorom to nie jest trudne :)

    https://ovufriend.pl/pamietnik/mialo-byc-tak-pieknie,446.html

    Justeck, Lolcia_81 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Mimi. Znajoma
    Postów: 20 55

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za bardzo tego nie łapię ;) wtedy miałam śluz wodnisto-kremowy i nie wiedziałam jaki zaznaczyć więc nie zaznaczyłam wcale :D to by moja druga faza była strasznie krótka hmmm do gina już nie pójdę bo trafiam na samych konowałów którzy z racji chyba mojego wieku (40 lat ) traktują mnie strasznie ;/ badania porobiłam na własną rękę i wszystkie są w normie.

    aecee15f9f9560e7d32aec37f38b22b0.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Twoim przypadku (w tym cyklu) nie ważne jaki miałaś śluz 21 dc wtedy miałaś pierwszy skok temp. i z tym dniem zaczyna się odliczanie fl. A badałaś np. progesteron i w jakim dc?
    A nie myslałaś o leczeniu Naprotechnologią tam leczenie jest dostosowane indywidualnie do naturalnego cyklu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi jakie masz długie fazy lutealne licząc od dnia , który wyznacza Ci ovu? Mówisz ,że gdybyś liczyła od 21 dc to miałabys bardzo krótkie fl , tzn ile by one wynosiły?

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi czemu uważasz, że miałabyś krótką fazę lutealną? Daj czas się temu cyklowi skończyć. Jak Vanessa uważam, że dopiero od 21 dc powinnaś liczyć fazę lutealną. Moim zdaniem choroba namieszała trochę z owulacją i ten cykl będzie nieco dłuższy w porównaniu do poprzednich.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez dzisiaj spadek w 4dpo..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ