Forum Temperatury, wykresy, płodność Starania o dzidziusia w Uk
Odpowiedz

Starania o dzidziusia w Uk

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Imi84 Znajoma

Wysłany: 11 lutego 2014, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy jest ktos kto sie stara o dzidziusia z Uk? Z checia wymienie sie doswiadczeniami i poczytam o Waszych.

Imi84
  • Asta Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2014, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje jest tu kilka kobiet będących w UK i starających się o dziecko, ale lepiej zrobisz, jak taki wątek założysz w dziale "starając się-ogólnie" tam będziesz mieć większy odzew podejrzewam.

Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Imi84 Znajoma

Wysłany: 11 lutego 2014, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki

Imi84
  • rafusek Nowa

Wysłany: 16 lutego 2014, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mieszkam w UK a o dziecko staram sie juz prawie 3 lata. Po dwoch latach poszlam do lekarza do osrodka. Skierowal mnie na komplex badan do szpitala, po ktorych wyszlo ze zarowno u mnie jak u mojego partnera wszystko w porzadku i musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Łatwo mowic, gorzej wykonac. Poszukalam na internecie polskich klinik. Okazalo sie, ze nie jest wszystko w porzadku, ze mam problemy z pecherzykami i sluzem. Nie chce narzekac na tutejszych lekarzy, niektorzy sa zadowoleni, ale w moim przypadku jakos mi nie pomogli.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.