X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Starania o dzidziusia w Uk
Odpowiedz

Starania o dzidziusia w Uk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy jest ktos kto sie stara o dzidziusia z Uk? Z checia wymienie sie doswiadczeniami i poczytam o Waszych.

    Imi84
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje jest tu kilka kobiet będących w UK i starających się o dziecko, ale lepiej zrobisz, jak taki wątek założysz w dziale "starając się-ogólnie" tam będziesz mieć większy odzew podejrzewam.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Imi84 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki

    Imi84
  • rafusek Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 16 lutego 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mieszkam w UK a o dziecko staram sie juz prawie 3 lata. Po dwoch latach poszlam do lekarza do osrodka. Skierowal mnie na komplex badan do szpitala, po ktorych wyszlo ze zarowno u mnie jak u mojego partnera wszystko w porzadku i musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Łatwo mowic, gorzej wykonac. Poszukalam na internecie polskich klinik. Okazalo sie, ze nie jest wszystko w porzadku, ze mam problemy z pecherzykami i sluzem. Nie chce narzekac na tutejszych lekarzy, niektorzy sa zadowoleni, ale w moim przypadku jakos mi nie pomogli.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ