X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Starania po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych
Odpowiedz

Starania po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Na początku zaznaczę, że nie mogłam na forum znaleźć nic na ten temat (może coś źle wpisywałam) więc stworzyłam nowy temat. Jeżeli gdzieś jest aktywny taki temat to proszę o linki.
    Do rzeczy.
    Właśnie odstawiłam tabletki antykoncepcyjne po 6 latach stosowania bez przerw na "odpoczynek" ogranizmu. 3 stycznia dostałam krwawienie z odstawienia, które trwało 1 dzień. Po odstawieniu miałam oczywiście rozruch organizmu (bolały mnie jajniki, raz jeden raz drugi).
    Codziennie mierzę temperature. Chcialam sie dowiedzieć czy to normalne, że mam skoki? Jestem aktualnie w 17dc i to już 3 dzień rozciągliwego przejżystego śluzu. Czy przy temperaturze 36.8 możliwe jest, że z jajeczkiem wszystko w porządku?
    Proszę pomóżcie, wytłumaczcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 22:09

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • AgataR Autorytet
    Postów: 434 216

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie bralam tyle czasu tabletek anty ale slyszalam, ze po odstawienii rozne rzeczy moga sie dziac z organizmem. Przez te 6 lat wszystko pracowalo sztucznie wiec teraz byc moze naturalnie organizm dochodzi do siebie :) sluz rozciagliwy to objaw plodnych dni wiec byc moze owulacja u Ciebie na dniach. Faza conajmniej 3 wyzszych temperatur od 6 nizszych bedzie swiadczyc o przebytej owulacji no i przydalby sie monitoring :) skoki temperatur to pewnie wahania hormonalne wiec obserwuj teraz bacznie cykle, jesli beda sie powtarzaly a owulacji nie bedzie to dobrze bylo by porobic badania :)

    lat 30, PCOS, niedoczynność tarczycy, adenomioza...
    Mama Aniolka 8-9 tc i cudownego Synka 16 tc (*)(*)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ