Forum Temperatury, wykresy, płodność Temperatura a pcos
Odpowiedz

Temperatura a pcos

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mierzenie temperatury mając pcos ma wogole sens. Czy jak się zejdzie w ciążę to temperatura również u kobiet z pcos jest wyższa

• Lucy2323 Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pcos zdiagnozowane (nieregularne długie cykle, skąpe miesiaczki i pęcherze na jajnikach podczas laparo nakłuwane)
    Mimo to mierze temp już od roku codziennie. Cykle mam stymulowane lametta a potem luteina także zawsze są kolo 29dni i wykresy wychodzą ładnie. Temp niższe potem skok ja też odczuwam ból owulacyjny a potem wyższe temperatury i spadek na okres. Wiem przynajmniej co się dzieje z moim organizmem.
    Polecam apkę Ovuwiev

2014 - cudowny skarb-synek ♥️
    2017 - Aniołek w niebie*
    01-03.2018 - 3x nieudane IUI :(
    2018 - 2 x poronienia samoistne
    11.2018 - laparo, oba drożne, elektrokauteryzacja
    Hashimoto, AMH 5, pcos
    On morfologia 2% i mała ruchliwość
    Niepłodność wtórna
    Decyzja o in vitro Kraków
  • Lucy2323 Autorytet

Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Zaszłam 2 razy w ciążę i jeszcze przed betą widziałam na wykresie że temp wciąż rosną i że to ciąża. Niestety 2 razy poronienie samoistne, ale tak uważam że powinnaś spróbować, to nic nie kosztuje.

2014 - cudowny skarb-synek ♥️
    2017 - Aniołek w niebie*
    01-03.2018 - 3x nieudane IUI :(
    2018 - 2 x poronienia samoistne
    11.2018 - laparo, oba drożne, elektrokauteryzacja
    Hashimoto, AMH 5, pcos
    On morfologia 2% i mała ruchliwość
    Niepłodność wtórna
    Decyzja o in vitro Kraków
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.