X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

temperatura a pcos.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 29 marca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy majac pcos jest sens mierzenia temperatury??i czy w ciąży temperatura podnosi się mimo policystycznych jajników+

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do pytania

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwazam ze jest sens. Mam PCOS i jak mierzylam temperature to zawsze byl skok jak na owulacje gdzie byla potwierdzana monitoringiem 😊

    Aneta9669 lubi tę wiadomość

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ