X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura czy test owulacyjny
Odpowiedz

Temperatura czy test owulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anusiak Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 24 listopada 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co jest lepszym wskaźnikiem owulacji: wykres temperatur czy test owulacyjny? Wiem, że najlepiej brać pod uwagę wszystkie wskaźniki, ale w tym cyklu biorąc pod uwagę temperaturę Ovu zaznaczył mi owulację w innym dniu niż wskazywałyby to testy owulacyjne. Kiedy wg była w tym cyklu owulacja? A może ten cykl w ogóle był bezowulacyjny?

    e264ad238969c8ba739cba2c7160080b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 10:42

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak-ani tempka, ani testy owulacyjne nie dadzą Ci stu procentowej pewności , że w tym czasie była owulka. Nawet of zaznaczył Ci nie potwierdzoną owulke. Najlepiej serduszkować kiedy masz dni płodne. Ale ja tez bardziej bym obstawiała. że owulka była 14dc. Powodzenia :)

    Izaczek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak jutro przy trzeciej wyższej program zmieni datę owulki i będzie tak jak trzeba ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 11:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie obstawiam 17 dc bo to był ostatni dzień śluzu płodnego :P
    A poza tym owulka może wystąpić do trzeciego dnia temperatur wyższych i u Ciebie właśnie tak było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 11:39

  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 24 listopada 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    A ja właśnie obstawiam 17 dc bo to był ostatni dzień śluzu płodnego :P
    A poza tym owulka może wystąpić do trzeciego dnia temperatur wyższych i u Ciebie właśnie tak było.
    To fakt, masz rację Ania :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • Anusiak Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 24 listopada 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)

  • Anusiak Znajoma
    Postów: 19 22

    Wysłany: 25 listopada 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście rację Dziewczyny - Ovu dzisiaj zaznaczył owulację 17 dnia cyklu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ