Odpowiedz

Tempka po dong quai

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 grudnia 2014, 09:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Czy tempka może rosnąć od donga lub CLO. Od początku cyklu rośnie mi tempka codziennie o 1 stopień i zastanawiam sie dlaczego

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  mi po dongu ogolnie tempka skakala i wariowala, na wykresach innych dziewczyn rowniez widzialam takie zawirowania, wiec mysle, ze przy dongu to norma :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 11:07

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mi nie skacze tylko codziennie w górę idzie. Nie wiem czy to nie za wysoka tempa jak na pierwszą fazę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ