Odpowiedz

Tempka po dong quai

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy tempka może rosnąć od donga lub CLO. Od początku cyklu rośnie mi tempka codziennie o 1 stopień i zastanawiam sie dlaczego

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi po dongu ogolnie tempka skakala i wariowala, na wykresach innych dziewczyn rowniez widzialam takie zawirowania, wiec mysle, ze przy dongu to norma :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2014, 11:07

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie skacze tylko codziennie w górę idzie. Nie wiem czy to nie za wysoka tempa jak na pierwszą fazę

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego