X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Termometr:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie. Pewnie pomyślicie że to dziecinne ale możecie mi powiedzieć czy w trakcie cyklu można zmienić termometr? Pozdrawiam

  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 19 października 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego dziecinne :) Mówią, że w środku cyklu lepiej nie zmieniać termometru, mogą wyjść różne pomiary, a to zaburzy wykres. Poczekaj do następnego cyklu albo mierz dwoma i sprawdź czy pomiary się różnią :)

    kassienka, weronika86 lubią tę wiadomość

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź:) Wydało mi się dziecinne dlatego że kobieta powinna wiedzieć o tym jeśli stara się o dziecko:) Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie, jaki jest lepszy: rteciowy czy elektroniczny? Na razie uzywam rteciowego, ale ten elektroniczny na pewno jest wygodniejszy:)

  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 24 października 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja pani gin zdecydowanie polecała rtęciowy, ja takiego używam od 2 m-cy i tylko raz udało mi się zasnąć z nim między nogami :) także trzeba uważać

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jaki sposob mierzycie temp. Aniiulka pisze ze 'miedzy nogami' hihihi. Ja czytalam ze tak wlasnie mozna, pod jezykiem ale i pod pacha najnormalniej tez. Wazne tylko zeby wybrac jeden sposob. Co Wy o tym myslicie?

  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 24 października 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    między nogami w sensie vaginalnie :)

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do srodeczka :D dopochwowo :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 1 listopada 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak samo rtęciowy i dopochwowo :P

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ustach :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny... bo ja chcę zmienić sposób mierzenia na dopochwowy, właśnie dziś zaczęłam nowy cykl, i tak sie skłąda że rano zmierzyłam tempkę "starą" metodą, jak wstałam i poszłam do łazienki okazało się że @ mnie nawiedziła. Nie zmierzyłam już drugi raz, od jutra mogę zacząć mierzyć na dole a tej dzisiejszej nie brać pod uwagę? I jeszcze jedno pytanie, może głupie ale...: jak głęboko mam umieścić ten termometr?

    misia00 lubi tę wiadomość

  • misia00 Ekspertka
    Postów: 126 164

    Wysłany: 11 listopada 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    A dziewczyny... bo ja chcę zmienić sposób mierzenia na dopochwowy, właśnie dziś zaczęłam nowy cykl, i tak sie skłąda że rano zmierzyłam tempkę "starą" metodą, jak wstałam i poszłam do łazienki okazało się że @ mnie nawiedziła. Nie zmierzyłam już drugi raz, od jutra mogę zacząć mierzyć na dole a tej dzisiejszej nie brać pod uwagę? I jeszcze jedno pytanie, może głupie ale...: jak głęboko mam umieścić ten termometr?


    Kochana zrob dokladnie tak jak napisalas,od jutra zacznij mierzenie miedzy nozkami,a dzisiejsza tempke zaznacz jako ignorowana,jesli chodzi o drugie pytanie to oczywiscie nie wolno pchac na sile i za gleboko,mniej wiecej do polowy termometra,ja przynajmniej tak mierze i jest ok :)

    kjmnzbmhvsv5f1xk.png

    201509116847.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:53

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termometr elektroniczny, który rysuje od razu wykresik, po zmierzeniu temperatury włącza się sygnał dźwiękowy. Fajnie, bo można sobie ustawić timer, który codziennie o tej samej porze będzie nam przypominał o zmierzeniu temperatury, a dźwięk jest tak piskliwy, że nie ma zmiłuj .:)

    tyger lubi tę wiadomość

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • tyger Autorytet
    Postów: 1025 728

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez musialam zmienic w trakcie cyklu ( na poczatku) bo moj 5-letni synus zainteresowal sie moim rteciowym termometrem lezacym kolo lozka. wlozyl go do buzi. Dobrze ze go wczesniej umylam i polozylam znow kolo lozka. Jak go zobaczylam z tym w buzi to krzyknelam NIE i wtedy reakcja byla natychmiastowa. Termometr na podlodze. Na szybko kupilam to co mieli w pobliskiej aptece- elektroniczny. Jestem bardzo zadowolona bo mierzy temp bardzo szybko i sygnalizuje dzwiekiem koniec. ale to jedyny plus. Nie jestem pewna czy nie powinnam go wkladac glebiej a do tego moj elektroniczny sie nie nadaje. Nie wiem czy nie wroce do tradycyjnego rteciowego.
    Mam tez pytanie: Jak dlugo trzeba trzymac rteciowy zeby uzyskac odpowiednia temp.?

    [link=https://www.suwaczki.com/]1kk0h371zoz0wcto.png[/link]

    3jvzj44jkepasfzk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miezrę rtęciowym i trzymam go 5 minut, gdzieś wyczytałam, ze mozna 10, ale zdecydowanie w większości wiadomości o mierzeniu temperatury podane jest 5 minut jako czas wystarczający. Nastawiam budzik, włączam 5-cio minutową drzemkę i drzemię z termometrem:)

  • C Znajoma
    Postów: 23 32

    Wysłany: 6 grudnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po upadku rtęciowego zmieniałam na elektroniczny z tym że zastanawia mnie czy trzymać do momentu dzwiękowego czy przedłóżyc bo wtedy temp.rosnie.Jak Wy dziewczyny mierzycie?Tylko do dzwięku?

    Bunia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:53

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja was teraz zaszokuje bo ja mierze w tylku :) hahaha zawsze jak mierzylam w pochwie to odczyty byly rozno, zalezy jak gleboko wlozylam czy nawet w innej pozycji...w tylku jakbym nie wlozyla zawsze pokazuje tak samo :) ahahaha

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ