X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów test owulacyjny pozytywny a temperatura szaleje
Odpowiedz

test owulacyjny pozytywny a temperatura szaleje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 23 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa a powodem jak u kazdej pewnie jest to ,ze staramy sie z partnerem o drugie dziecko juz od 9 miesiecy ,w ciaze zaszlam w listopadzie ale poronilam w 5 tyg ,teraz starania rozpoczely sie znowu lecz w tym miesiacu nie wiem co sie dzieje ,zazwyczaj na tym etapie po owu mialam juz stala temperatre 37 a w tym cyklu skacze a to w gore a to w dol 2-3 kreski.pytanie jest takie czy mimo iz test owu byl bardzo pozytywny to ta temperatura moze oznaczac iz sie mylil lub cos jest nie tak ??z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam Wasz wszystkie (nie wiem czy moj wykres sie wyswietlil zebyscie zerknely ale mam nadzieje ,ze tak :) )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 09:38

    <3
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 23 marca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/b5eb5a2de11c50adcf6d8fd49d1d066f

    <3
  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki sam problem w tym cyklu...testy owu były pozytywne, a skoku brak. Nadal czekam na owulacje, ale wydaje mi się, że cykl stracony :(

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 24 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi temperatura dzis skoczyla do 37.1 ale reszta czyli szyjka jak i sluz juz nie wskazuja na owulacj wiec tez wydaje mi sie ,ze jakies anomalia w tym cyklu u mnie wystapily.Glowa do gory kiedys nam sie musi udac !:)

    <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulad11 ja w Twoim cyklu nie widzę jak na razie żadnych anomalii...:) a testy owulacyjne jak juz Ci wspominałam nie potwierdzają owulki.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa moze troche zle to ujelam: ) po prostu temperatura w tym cyklu jakos skacze dziwnie calkowicie inaczej niz w poprzednich cyklach bo tam zawsze przed owu byla nizsza niz ta a po owu skok i tak sie trzymala .nie moge naniesc poprzednich miesiecy bo stracilam telefon w ktorym mialam wszystkie dane :(

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ