X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów test owulacyjny pozytywny bez dominującego pęcherzyka
Odpowiedz

test owulacyjny pozytywny bez dominującego pęcherzyka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy możliwa jest sytuacja, że testy owulacyjne wychodzą pozytywne a na usg brak jest pęcherzyka dominującego?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może tak być :)

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak naprawdę te mierzenie temperatury i robienie testów owu to kant du...a niby mają taką wysoką skuteczność...

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy nie ma 100% pewności, dużo czynników może wskazywać na owulację a tak na prawdę jej nie być bo pęcherzykni nie pękły itd to mierzenie, obserwacja śluzu i szyjki to tak na prawdę jest po to by planować ciążę a także jej zapobiegać, każda stosuje to w innym celu. ale jak mówiłam nigdzie nie ma 100% pewności, niestety.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ