X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Testy owu pozytywne 6 dni pod rząd a niska tempka
Odpowiedz

Testy owu pozytywne 6 dni pod rząd a niska tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny

    Od 22dc przez 6 dni mam pozytywny test owu (dziś 6 dzień). Temperatura niska jak w 1 fazie cyklu. Miałyście może taki przypadek? Myśle że to może jakieś torbiele czy coś, które już się kiedyś zresztą u mnie pojawiały. Sama nie wiem..

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kochana nie używam testów, bo podobno to szkoda kasy. niektórym dziewczynom się udaje z nimi ale lekarze ginekolodzy nie polecają testów owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne nie są w 100% skuteczne. Często można przeczytać, że dziewczyna ma objawy jak na owulację i skok temperatury a test jest negatywny. To samo zdarza się na odwrót. Jak napisała koleżanka wyżej. Szkoda pieniędzy na testy :) Może też źle je odczytujesz ? Spotkałam się już z opisami gdzie dziewczyny przez cały tydzień testowały i pisały, że pozytywne bo druga kreska. A kreska musi być tak samo ciemna jak ta druga wtedy oznacza, ze jest owulacja.

    Nusiaczek lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 6 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no kreski testowe były ciemniejsze od kontrolnych i to zdecydowanie ciemniejsze :)
    Pierwszy raz miałam taką sytuację, bo wcześniej zawsze później były ewidentnie negatywne. No nic widocznie taki dziwny cykl :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 6 września 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no kreski testowe były ciemniejsze od kontrolnych i to zdecydowanie ciemniejsze :)
    Pierwszy raz miałam taką sytuację, bo wcześniej zawsze później były ewidentnie negatywne. No nic widocznie taki dziwny cykl :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kieruj się śluzem i temperaturą tylko to da Ci najbardziej przybliżoną pewność :) Ja też używam testów owulacyjnych tylko, że u mnie to jest taki dodatek bo ja mam cykle bardzo nieregularne i często brak owulacji przez PCOS. Jeśli już owulacja u mnie nastąpi to testy i tak są negatywne, pozytywne są dopiero po owulacji więc nie warto w nie wierzyć :)

    Nusiaczek lubi tę wiadomość

  • michaskowa Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 14 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Kobitki ja mam takie pytanie. Temperaturę zaczęłam mierzyć dopiero w 15dc, test owulacyjny robiłam 14dc (pozytywny) i 15dc (negatywny). No i teraz nie wiem czy sugerować się temperaturami skoro nie mierzę od początku cyklu? Bo ovu pokazuję, że owulacja była 18dc.

    b596f9b9a81af40b37e901c8f1f2b1ad.png

  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 26 września 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dziś postowałam swoim sześciodniowym pozytywnym testem owu. Też nie wiem co jest grane, pozytyw zaczął pojawiać się 20 września i trwa to do dziś. Śluz w miarę mokry pojawił się dopiero 22. Także już czuję, że test znowu wychwycił jakiś słabszy skok lh. Po dwóch miesiącach testowania zaczynam myśleć, że w moim przypadku pozytywna jest dopiero pierwsza kreska mocniejsza od fabrycznej. A te w tym samym kolorze to jakaś bajka na zachętę.. Temperatury nie mierzę, bo mam takie życie-chaos, że wszystkie tempy musiałabym zapisywać jako zakłócone.
    Jeśli w tym miesiącu nie zajdę w ciąże, to Bóg mi świadkiem, ani grosza już na te testy nie wydam;)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 27 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaFilipka a jakich testów używasz? bo ja zauważyłam że testy z Domowego Laboratorium tak długo są pozytywne, inne mi juz pokazują negatyw a te nadal są pozytywne.

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 28 września 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86, właśnie domowe laboratorium. Ale mam już za sobą Facelle z Rossmana, te w obudowie...no to dopiero mi bajki pisało:)
    Opieram się na Domowym Laboratorium, bo już je wyczułam, tzn. kiedy i jak ich używać. A te inne testy, których używałaś, jaką mają czułość? Wiesz może? Laboratorium ma 40. Bo może ja tu nadużywam męża, a test sobie kreskuje w najlepsze...:)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 28 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę że mąż nie narzeka :D
    Ja mam w tym cyklu 2 rodzaje, z domowego lab i z allegro. i tak w piątek oba pozytywne, w sobote z allegro już jaśniejsza kreska - z domowego lab mocniejsza, w niedzielę to samo. Dziś też siknęłam na ostatni test z domowego lab no i oczywiście 2 krecha mocna że nie wiadomo co. także trzeba chyba do 1 pozytywnego ich używać bo mają dużą czułośc i pewno wyczuwają jeszcze poziom LH długo po owulce.

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 30 września 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    myślę że mąż nie narzeka :D
    Ja mam w tym cyklu 2 rodzaje, z domowego lab i z allegro. i tak w piątek oba pozytywne, w sobote z allegro już jaśniejsza kreska - z domowego lab mocniejsza, w niedzielę to samo. Dziś też siknęłam na ostatni test z domowego lab no i oczywiście 2 krecha mocna że nie wiadomo co. także trzeba chyba do 1 pozytywnego ich używać bo mają dużą czułośc i pewno wyczuwają jeszcze poziom LH długo po owulce.
    Kurde Bunia...albo wyczuwają długo przed właściwym skokiem... Ja od 20 do 26 miałam super krechy. 27 była wreszcie słabsza.28 nie robiłam, bo zabrakło... Bunia, kocie:) Kiedy siurasz na ciążowy??

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 30 września 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem ile wytrzymam :D zawsze mi cięzko do 14 dpo wytrzymać, więc myślę że może po weekendzie siknę :) a Ty?

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Drica78 Koleżanka
    Postów: 96 18

    Wysłany: 28 października 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłany: Dzisiaj, 11:18 Cytuj | Edytuj | Zgłoś
    Dziewczyny dodam wam tylko taka informacje dla osób ktore sa laikami jak ja jeszxze w tych sprawach... Jezeli czekacie na owulacje to podobno nie oznacza to ze w ten dzien jest największe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże...dzis byłam u specjalisty profesora położnictwa i ginekologii w UK ... I wytłumaczył mi ze jesli mam cykle 28 dniowe to stosunek płciowy zakończony ciaza w 14 dniu czyli w dzien owulacji równa sie kilku procentom max 5%...- a wiec jezeli masz regularne miesiączki np co 28 dni to prawdopodobieństwa ciąży jest równa 45% jezeli zbliżenie bedzie miało miejsce 12-13-14 dniu cyklu...jezeli robicie testy owulacyjne I test pokazuje || ( dwie krechy) znaczy ze do owulacji Dojdzie za 24-48 Godz czyli w tym momencie jestescie najmocniej plodne.... Nie czekajcie do ost momentu ! Dr stwierdzil ze do owulacji moze dojsc np w14 cyklu nad ranem a ty w tym czasie bedziesz miec stosunek ale wieczorem moze byc Za pozno I stad wiele kobiet jest zdziwionych no jak ? Przeciez to był 14 dzien ... Nasz organizm dziala 24/24 nie odroznia nocy od dnia Dlatego zaleca się odbywanie stosunkow w 12 dniu cyklu I 13 nie zaszkodzi 14 ale to tylko dla pewnosci....
    Obserwuj sluz gorāco polecam olej z wiesiolka Jem go od 1 mies a juz w tym mies pojawil mi się piekny sluz ... Nie mialam takiego poprzednio I stad mialam klopot z ustaleniem plodnosci.... A to Tez ma duzy wplyw... Plemniczki musza przetrwac kolejna wazna rzecz !
    Jezeli chodzi o mezczyzn podobno przed stosunkiem powinni podmyc się w chlodnej wodzie nie goracej ani cieplej ... Jesli Maja problem z nasieniem chlodna woda pobudza ... Stad Teoria ze przegrzane jądra produkują gorsze nasienie ... I jedzenie pestek z dyni wit C z selenem .. No to do dzieła !
    Ferrari

    Ferrari
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ