Dzień Matki w OvuFriend!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Temperatury, wykresy, płodność Testy owulacyjne negatywne POMOCY
Odpowiedz

Testy owulacyjne negatywne POMOCY

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 22 lutego, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Nie wiem czy że mną jest coś nie tak. Otóż staramy się z mężem już 9 miesiąc i bez skutku. Wspolzyjemy regularnie nie zadziej niż co drugi dzień no i nic więc zaczęłam obserwować śluz i temperaturę.. Wszystko ok.. Śluz plodny według mnie był, skok tempki też się pojawił ale nadal nic więc zaczęłam robić testy owulacyjne a one cały czas negatywne. Dodam jeszcze że cykle mam regularne co 27 dni, miałam robione usg drog rodnych też nic niepokojącego nie wykazało. Czekam jeszcze na wynik cytologi żeby się umówić na wizytę, ale drugi miesiąc robienia testów owulacyjnych pomimo skoku temperatury doprowadza mnie do szaleństwa już. Czy jest możliwe żeby testy owulacyjne na mnie nie działały i dlaczego.. Czy miała któraś z was tak??

11 cykl starań - 2 cykl z clo
    (cykl 01.05-28.05) - test 30.05 jeśli się uda
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 22 lutego, 11:04

Cytuj  /     /  Zgłoś

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj czy prubowalas użyć innej firmy testów owulacyjnych? Ja tak miałam uzywalam domowe laboratorium to zawsze wychodziły negatywnie chociaż owu potwierdzona na usg. Teraz przeszłam na facelle i wychodzą pozytywnie chociaż nigdy nie zdazylo się że pierwsza kreska była mocniejsza od drugiej.

• Ika83 Ekspertka

Wysłany: 24 lutego, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szereg badań, które warto wykonać
    Między innymi TSH,prolaktyna, progresteron, witamina D, drożność jajowodów, AMH
    Najlepiej wybierzesz się na monitoring i sprawdź czy masz owulacje

Ika83
  • Ayrin Debiutantka

Wysłany: 25 lutego, 06:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozne testy owu maja rozna czulosc (reaguja na rozne stezenia LH, widzialam 10, 20 i 30 jednostek, tzn jedne daja wynik pozytywny jak LH osiagnie 10, inne dopiero 20 czy 30 itd). Kiedys z ciekawosci poeksperymentowalam i robilam testy 10ml przez 2-3dni i wychodzily pozytywne, ale test 30 wychodzil pozytywny tylko jednego dnia i to najbardziej pokrywalo sie ze skokiem temperatury. To tak z moich obserwacji. Tak czy inaczej testy owu wskazuja tylko na skok LH, ale niekoniecznie oznacza ze do owulacji faktycznie doszlo.

• Cecylia Ekspertka

Wysłany: 26 lutego, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj testow z innej firmy i sprawdź ich czułość. U mnie wychodzą idealnie te o czułości 25.

7v8rgywl3pg2ahkg.png
    8cs o pierwsze maleństwo
    ciąża rozpoczęta 7.2
  • Justyna1719 Autorytet

Wysłany: 12 marca, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje co robiłam są o czułości 30 z laboratorium domowego w aptece kupuje je.. I nic nie wychodzi mi z nich

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)