Forum Temperatury, wykresy, płodność Udało się, czy to kolejny cykl bez owulacji?
Odpowiedz

Udało się, czy to kolejny cykl bez owulacji?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adaska Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Mam pytanie odnośnie wykresu. To mój pierwszy cykl z mierzeniem temperatury.
    Robię to codziennie o stałej godzinie.
    Test owulacyjny wyszedł pozytywny w 16 dc. Przytulanki 2 dni wcześniej.
    Jest jakaś szansa?
    Dodam ze mam PCOS i między 16 a 25 dc biorę dupka (z tego co już zdarzyłam przeczytać nie ma on wpływu na wzrost temperatury). Cykle nieregularne, aczkolwiek ostatnio dzięki dupkowi są w granicach 27, 29 dni

Będę wdzięczna za wasze opinie, bo ja jestem kompletnie zielona w tym wszystkim :)

Wykres:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6b2016152f91.png

Starania od 12.2018r.
    •PCOS
    •mutacja MTHFR
    •jajowody drożne

10.03.2020 ⏸💚 (15cs)👼🏻6tc

28.05.2020⏸🍀
    11dpo 65,9mlU/ml
    16.06.2020 lekarz 10:30
  • EwaWobula Debiutantka

Wysłany: 11 stycznia 2019, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że temperatura spada. Menstruacja już się rozpoczęła?

krzynowkowa lubi tę wiadomość

dziś masz dobry dzień
  • EwaWobula Debiutantka

Wysłany: 12 stycznia 2019, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam opóźnienie miesiączki na 2 dni. Podstawowa temperatura wynosi 37,0. Marzę, że to będzie ciąża...

dziś masz dobry dzień
  • kajax Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2019, 22:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie odnośnie szyjki. Dziś jest 3 dzień spóźnienia miesiączki. Robiłam test wczoraj i dziś. Jest minus. 2 godziny temu nadałam szyjkę, była nisko długa i twarda. Po badaniu na papierze zauważyłam trosKe krwawego zabarwienia. Myślę sobie, pewnie wywołałam okres. Ale przed chwilą badałam sobie Nowy i mam rozpulchniona, nisko i szyjka zaciśniętą. O co tu chodzi?

Wojtek Ur 9.09.2015 przez nagle CC 2420/52/10
    Stasio ur. 01.03.2018 ProFamilia przez CC 2920/50/10
    ..i w drodze może tym razem córka:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.