X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów "Ugotowany"? | Gorączka
Odpowiedz

"Ugotowany"? | Gorączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kvi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 listopada 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, to mój pierwszy temat na forum wiec na początku krótko się przedstawię. Mam 29 lat, staramy się z mężem od roku, od czerwca prowadzę obserwacje cykli na ovufriend.

    Moje pytanie dotyczy gorączki w drugiej fazie cyklu, po owulacji. Przeszukałam forum i nie znalazłam podobnego wątku.

    W tym cyklu dość intensywnie sie staralismy, test owulacyjny byl dodatni przez 4 dni, wszystkie objawy wskazują na to że była owulacja. Oczywiście pojawiła się nadzieja, że być może tym razem się uda, tym bardziej że to "jubileuszowy", 12 cykl starań. Niestety wczoraj wieczorem dostałam gorączki 39,6 st., poza tym mam objawy infekcji - ból gardła, katar, wzięłam paracetamol i temperatura spadła, ale boję się że tak wysoka temperatura mogła zaszkodzić rozwijającemu się zarodkowi, a w zasadzie zygocie. Wiem że teraz nie jestem w stanie niczego stwierdzić, nie wiem nawet czy doszło do zapłodnienia, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała epizod gorączki w bardzo wczesnej ciąży, może nawet przed implantacją, a jednak się udało? Boję się że mój organizm "ugotował" rozwijającego się zarodka…

    c5908a1c4d97be32ef95c5178b9ca68d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ