Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów "Ugotowany"? | Gorączka
Odpowiedz

"Ugotowany"? | Gorączka

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kvi Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 4 listopada 2015, 14:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam wszystkich, to mój pierwszy temat na forum wiec na początku krótko się przedstawię. Mam 29 lat, staramy się z mężem od roku, od czerwca prowadzę obserwacje cykli na ovufriend.

  Moje pytanie dotyczy gorączki w drugiej fazie cyklu, po owulacji. Przeszukałam forum i nie znalazłam podobnego wątku.

  W tym cyklu dość intensywnie sie staralismy, test owulacyjny byl dodatni przez 4 dni, wszystkie objawy wskazują na to że była owulacja. Oczywiście pojawiła się nadzieja, że być może tym razem się uda, tym bardziej że to "jubileuszowy", 12 cykl starań. Niestety wczoraj wieczorem dostałam gorączki 39,6 st., poza tym mam objawy infekcji - ból gardła, katar, wzięłam paracetamol i temperatura spadła, ale boję się że tak wysoka temperatura mogła zaszkodzić rozwijającemu się zarodkowi, a w zasadzie zygocie. Wiem że teraz nie jestem w stanie niczego stwierdzić, nie wiem nawet czy doszło do zapłodnienia, ale chciałam zapytać czy któraś z Was miała epizod gorączki w bardzo wczesnej ciąży, może nawet przed implantacją, a jednak się udało? Boję się że mój organizm "ugotował" rozwijającego się zarodka…

  c5908a1c4d97be32ef95c5178b9ca68d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ