X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ułożenie szyjki macicy
Odpowiedz

Ułożenie szyjki macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam dwa pytania:
    1: jeśli wkładam palca do pochwy dalej, czuje opór, jest to twarde, muszę sie nagimnastykować, żeby dotknąć kanał szyjki to ta szyjka jest wysoko czy nisko?
    2. Jak wkładam palca do pochwy, natykam się na ujscie szjki macicy to jest ona wysoko czy nisko?

  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 7 września 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo? mogę prosićoo odpowiedzi?

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli bez problemu ją dotykasz to jest albo nisko, albo średnio. Jeśli natomiast jest wysoko to ledwo ja dosięgasz palcem

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ