X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów w jaki sposób mierzyc temperaturę
Odpowiedz

w jaki sposób mierzyc temperaturę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, cały cykl mierze temperaturę, ale w zależności w którym miejscu w buzi to robię wychodzą mi różne pomiary. Na początku myślałam, ze to obojętne jak to robić, ważne żeby termometr dotykał jakiejś tkanki.
    Jednak którymś razem zmierzyłam 2 razy pod rząd i wyszły mi różnice! Różnice po kilku dniach prób wychodzą miedzy 0,1-0,3 stopnia!
    Proszę pomóżcie jak Wy to robicie? Może coś źle robię ;(

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 19 lipca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, podstawowe zasady mierzenia:
    1. mierzymy zawsze w tym samym miejscu, jeśli mierzysz w buzi to pod językiem mierzymy i najlepiej w tym samym miejscu (ja mierzę "z lewej" strony pod językiem)
    2. zawsze mierzymy o tej samej godzinie po co najmniej 2 godzinnym śnie
    3. zawsze mierzymy przed wstaniem z łóżka (czyli pierwszą czynnością jaką robimy po wyłączeniu budzika jest mierzenie temp)
    4. mierzymy zawsze tym samym termometrem
    5. nie mierzymy temp dwa razy- mierzymy raz i zapisujemy właśnie tę temperaturę ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no poza miejscem mierzenia w buzi (raz mierzyłam z przodu raz z boku raz z drugiego :P (nie myślałam, ze ma to znaczenie) wszystko pozostałe robiłam ok.

    Bardzo dziękuję za radę!!

    Teraz lada dzień @ i następny wykres będzie już na pewno poprawnie zrobiony!!

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 22 lipca 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i ja mam pytanie!!!!

    jak, yyyyy głeboko wkładacie termometr do broszki?? ma to jakieś znaczenie???

    plus: czy jesli chodze spac pozno i spie:
    a) 4 h
    b) 10 h
    ale nadal zmierze tempke o tej samej porze

    to wyniki bedą miarodajne???

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ