X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wiesiołek a przesunięcie owulacji
Odpowiedz

Wiesiołek a przesunięcie owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 21 lipca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam wiesiolek w IQ i nie wiem czy to jego wina ale owylacji nie mialam w ogole a na monicie gin stwierdzil ze jajniki sa czyste i nawet jednego nie widzi wiec owu nie bedzie i nie bylo cykl trwal 61dni teraz nie bralam i wszystko jest ok. Jak pisalam wczesniej nie wiem czy to byla wina wiesiolka taka byla moja pierwsza mysl ale juz ich nie wezme wole nie sprawdzac czegoto byla wina :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 21 lipca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już wczesniej pisałam próbowałam kiedyś sprawdzać śluz i wydaje mi się, że nigdy nie zauważyłam u siebie typowo rozciągliwego śluzu takiego najlepszej jakości... U mnie jeszcze problem leży w tym, że biorę leki przeciwpadaczkowe, które mogą wpływać na suchość w pochwie itp... Stąd wiesiołek ;) I dużo wody :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    O takie:

    http://allegro.pl/20-testy-owulacyjne-5-test-ciazowy-czule-10miu-ml-i4917592652.html

    w tym cyklu owulkę potwierdził monitoring, więc wiem na pewno, że dobrze pokazują plik LH

    Chcę Ci strasznie podziękować za poradę w sprawie zakupu testów! Niby wczesniej z dystansem podchodziłam do nich ale przekonałaś mnie i udało się! Test faktycznie pokazał pozytyw i widocznie dobrze :) Jestem w ciąży! :) Dzięki, dzięki, wielkie dzięki! :)

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 29 września 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jaki wiesiolek kupic ten w tabletkach czy w butelce zastanawiam sie nad zakupem

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ