Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Współżycie dzień po owulacji
Odpowiedz

Współżycie dzień po owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • truskawka1906 Koleżanka

Wysłany: 22 listopada 2016, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanie, w piątek 18.11 byłam na monitoringu i był pęcherzyk 17 mm, w poniedziałek już go nie było, wg ovu temperatury miałam owulację 19.11 w sobotę. Współżycie w niedzielę wieczorem- czyli dzień po owulacji. Myslicie ze jest choć mała szansa na ciąże?

• staraniowa Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2016, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie tak - komórka jajowa jest w stanie przeżyć do 24 godzin. Podobno ;)

Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ