X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres analiza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga250 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 maja 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jestem tu nowa, od dwóch miesięcy staramy sie o bobasa i wcale nie jest tak łatwo jakby sie wydawało. Cykle mam nieregularne, dlatego w tym miesiącu jestem wspomagana duphastonem. Ostatnią tabletkę wzięłam w środę ( 24 dc), od wczoraj ( 27 dc) mam brązowy okres, bóle krzyża i podbrzusza. Dodatkowo wczoraj temp spadła do 36.2 a dziś skończyła o 3 kreski. Ogólnie nie naleŻę do osób z wysoką temperaturą ale w tym cyklu jest jakos inaczej. Czy jest ktoś kto zna sie na analizie tych wykresów temp? Co sądzicie o moim? Szansa przepadła?

    Aga
  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 27 maja 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz udostępnionego wykresu. Tutaj jest większość dziewczyn które starają się już od kilku m-cy lub lat więc dobrze wiemy że to nie jest takie łatwe, ja już się staram ponad rok,mam już jedno dziecko a teraz się staram o drugie i wiem jak jest ciężko. Zrób sobie rano test ciążowy lub zrób badania krwi betaHCG , progesteron i wszystko będzie wiadome.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2018, 23:08

    maj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga250 wrote:
    Cześć :) jestem tu nowa, od dwóch miesięcy staramy sie o bobasa i wcale nie jest tak łatwo jakby sie wydawało. Cykle mam nieregularne, dlatego w tym miesiącu jestem wspomagana duphastonem. Ostatnią tabletkę wzięłam w środę ( 24 dc), od wczoraj ( 27 dc) mam brązowy okres, bóle krzyża i podbrzusza. Dodatkowo wczoraj temp spadła do 36.2 a dziś skończyła o 3 kreski. Ogólnie nie naleŻę do osób z wysoką temperaturą ale w tym cyklu jest jakos inaczej. Czy jest ktoś kto zna sie na analizie tych wykresów temp? Co sądzicie o moim? Szansa przepadła?

    Najpierw wypadałoby zrobić komplet badań.
    Plamienia nie są dobrą oznaką jeśli to nie jest @.
    Po odstawieniu Dupka prawdopodobnie spadł mocno progesteron i stąd pojawiło się plamienie.
    Jutro postaram się wkleić tabelki z badaniami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ