Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wykres, dlugosc cyklu
Odpowiedz

Wykres, dlugosc cyklu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kajaoli Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2013, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkich, jestem tu nowa. Rozpoczelam swoj wykres niedawno. Zaznaczylam dzien po poronieniu jako pierwszy dzien cyklu. Moje cykle zawsze trwaly okolo 28 dni lecz teraz podejrzewam, ze beda troche rozregulowane. Moje pytanie: Widze na moim wykresie 36 dni ( kratek) do wypelnienia. A jesli moj pierwszy cykl po porodzie przekroczy te 36 dni i bede czekac dluzej na @ ? Co wtedy? Czy wykres automatycznie sie wydluza czy moze wszystko kasuje? Szukalam w pytaniach i odpowiedziach ale nic nie ma na ten temat. Czy ktos moze mial podobna sytuacje?

Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • ulek Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2013, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam 38-dniowy cykl i wykres sam się wydłużył :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ